Filtrele
1 2

Fakir Sıcak İçecek Hazırlama Aletleri

Günün yorgunluğunu atmak üzere içeceğiniz sıcak bir kahve, hazırlanmış olan enfes yemeklerden sonra içilecek demli bir çay ya da dost sofralarına konuk olacak aromalı kahveler için kullanabileceğiniz Fakir sıcak içecek hazırlama aletleri ile hayattan aldığınız zevki daha da arttıracaksınız!

Fakir Profesyonel Kahve Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Fakir profesyonel kahve makinesi modelleri ile birbirinden farklı program modları ile farklı kültürlerin kahvelerini sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Geniş iç hacme sahip olan makineler ile bir bardaktan çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Damak tadınıza göre değişik kahveler hazırlayan profesyonel kahve makineleri, kendi alanında uygulanan satış fiyatlarına göre Fakir’in uygun fiyat politikası kapsamında ücretlendirilmiştir.

Fakir’in kahve tutkunları için geliştirmiş olduğu, ileri teknolojili kahve makinesi modelleri şu şekildedir:

  • Acopino Quaddro 8 Lt. Profesyonel Kahve Makinesi
  • Acopino Quaddro Twc 2 Lt. Profesyonel Kahve Makinesi
  • Acopino Quaddro 2 Lt. Profesyonel Kahve Makinesi

Fakir Türk Kahvesi Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Fakir Türk kahvesi makinesi modelleri ile aynı anda birçok kişiye kahve içme zevkini yaşatabilirsiniz. Taşma riski olmayan kahve makinesi modellerinin karşılığında ödeyeceğiniz ücret ise Fakir’in en uygun fiyat politikası kapsamında belirlenmiş ve her bütçeye uygun olan ürünler geliştirilmiştir.

Fakir’in kahve tiryakileri için özel olarak üretmiş olduğu Türk kahvesi makinesi modelleri şu şekildedir:

Fakir Çay Kahvesi Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Fakir çay kahvesi makinesi modelleri, çay tiryakilerinin çaylarını daima sıcak tüketmelerini sağlamak amacı ile üretilmiştir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan çay makinesi modelleri, 360 derece dönebilme özelliklerine sahiptir. Ayrıca yüksek performansları ile hızlı bir şekilde çay demleme işleminin tamamlanmasını sağlayan makinelerin fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde hesaplanmıştır. Ürün fiyatları, ürünlerin tasarımına ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fakir’in siz değerli müşterileri için geliştirmiş olduğu çay kahvesi makinesi modelleri şu şekildedir:

 

Fakir Su Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Fakir su ısıtıcı modelleri ile her bütçeye uygun olan ürünlerden birine kavuşmanız mümkündür. Fakir’in siz değerli müşterileri için üretmiş olduğu su ısıtıcı modelleri ile sıcak suya ulaşmak artık çok daha kolay!

Fakir garantisi ile satışa sunulan uzun ömürlü sus ısıtıcı modelleri şu şekildedir:

  • Lia Su Isıtıcı Krem
  • Ojo Cam Su Isıtıcı Siyah
  • Judy Su Isıtıcı Beyaz

Fakir Kettle Modelleri ve Fiyatları

Fakir kettle modelleri, yüksek seviyeli güvenlik önlemleri kapsamında geliştirilmiştir. Su kaybı ya da aşırı ısınmaya karşı devreye giren güvenlik önlemleri sayesinde, herhangi bir müdahale gerekmeksizin kendi kendine kapanan kettle modelleri, kullanım kolaylığı sağlar.

Birbirinden farklı modellerde olan Fakir kettle modellerinin satış fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde, en uygun fiyat politikası kapsamında belirlenmiştir. Kendi bütçenize uygun olarak tercih edebileceğiniz kettle modelleri şu şekildedir:

Sıcak İçecek Hazırlama Aletleri Nasıl Seçilir?

Sıcak içecek hazırlama aletlerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu, elektrikli ürünün güvenlik önlemlerinin üst seviyede olmasıdır. Ayrıca ürünlerin enerji tasarrufu sağlayan bir teknoloji ile donatılmış olması, aile bütçesinin olumsuz etkilenmesini engellemektedir.

Su ısıtıcılarının iç kaplamasında kullanılan malzemenin kalitesi de kişisel sağlığın korunması açısından oldukça önemlidir. Fakir ürünleri ile bu konuların her biri en özenli bir şekilde ele alınmış ve müşterilerin kullanımına geniş kalite kontrol çalışmalarından sonra sunulmuştur.

 

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.