Chaimood Çay Makinesi Violet
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Chaimood Çay Makinesi Violet

1.499,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Chaimood Çay Makinesi Violet; fonksiyonel ve ergonomik tasarımıyla kullanıcıların mutfaktaki en lezzetli sıcak içeceklerini hazırlamasına yardımcı olur. Pratik kullanımıyla her yaştan insana hitap edecek tasarlanmıştır. Damlatmama özelliği, kapağı sayesinde tozlardan koruma gibi tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan ürün ile gün boyu taze ve sıcak içecekler hazırlayabilirsiniz. 

Çay Demlemenin En Kolay Yolu

Fakir Chaimood Çay Makinesi, hem kettle hem de çay makinesi olarak kullanılabilir. Kaynamayı gösteren kırmızı ışığı, sıcak tutma özelliğini gösteren yeşil ışığı sayesinde konforlu bir kullanım sunar ve kullanıcılarını gösterge ışıklarıyla da bilgilendirir. Alt haznesinde kaynayan su ile hazır içeceklerinize sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilir veya çok yönlü olarak istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Fakir Chaimood Çay Makinesi, el yakmayan kulplara sahiptir. Hazneler ne kadar sıcak olursa olsun ürünün kulpu ısı geçirmeyerek güvenli bir kullanım sağlar. Özel olarak tasarlanan ağız kısımları sayesinde suyu bardağa doldururken damlatma yapmaz ve konfor sunar. İçerisinde çay süzgecinin de bulunduğu ürün, çay çöplerinden arınmanızı ve pürüzsüz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Kapaklı tasarımıyla hijyeni de bir arada sunan ürün, çay makinenizi toz zerreciklerine karşı da korur.

Fakir Chaimood Çay Makinesi, 1800 W güce sahiptir. Bu güç sayesinde kısa sürede suyunuzu kaynatır ve kaynama işlemi bittikten sonra otomatik olarak durarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Sıcak tutma özelliği sayesinde her zaman taze çaylar sohbetinize eşlik eder. Paslanmaz çelik ile üretildiği için çok uzun süre kullanabilirsiniz. 360 derece döndürebilen taban bölümü sayesinde kullanım kolaylığı sunan ürün ayrıca kireçlenmelere karşı da çözümler sunar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.