Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre

Fakir Buharlı Ütü Modelleri

Fakir Buharlı Ütü

100 yılı aşkın bir süredir hayatımızda olan ütüler, buhar gücünün kıyafetlerimizdeki yansımasını sunarak, giysi dolaplarımızın önemli yardımcı elemanlarından birisi. İster resmi, ister spor veya günlük giyimde, giyimimizi ekstra görünür kılan ütüler, genellikle evlerde kullandığımız işlevsel çeşitleriyle karşımıza çıkıyor.

Fakir Buharlı Ütü Özellikleri

Suyu buhara çevirerek sıcak hale gelen tabanlarıyla, giysilerin kırışıklıklarını düzenlemeye yarayan ütüler, güçlü buhar çıkaran gözenekleriyle giysinin etrafını sararak etkili bir düzeltme sağlar. Bu düzeltmeyi güçlü özellikleriyle yapan buharlı ütü, şok buhar özelliğiyle, ısıyı verimli ve etkili kullanıyor. Seramik tabanıyla giysileri yıpratmayan buharlı ütü, ayarlanabilir termostatıyla suyu verimli kullanıyor. Ütü kullanırken sık sık başımıza gelen rahatsız edici hadiselerden birisi, ütünün su damlatmasıdır. Suyu yeterince iyi saklayamayan ve buhara çeviremeyen ütüler, kıyafetin üzerinde gezdirdiğimiz sırada su sıçratabilir ve büyük bir özenle hazır hale getirmeye çalıştığımız kıyafetlerimiz ıslanabilir. Hepimizin başına sıkça gelebilecek bu tatsız olayı etkili biçimde çözen buharlı ütü, suyu emniyetle içinde muhafaza eden ve buhara dönüştürürken damlatma yapmayan su sıçratmama özelliğine sahip. Bunun yanı sıra ayarlanabilir termostatı, su seviyesini ve sıçramasını önleyen sistemi daha etkili kontrol etmemizi sağlıyor.

Fakir Buharlı Ütü Çeşitleri

Evde genelde kullandığımız ütüler arasında pek fazla farklı çeşit yoktur ama bu Fakir için geçerli değil. Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle karşımıza çıkan buharlı ütü çeşitlerinin, kullanım alanlarına göre değişen çeşitleri de mevcut. Klasik ev kullanımı için tasarlanan çeşidiyle bize geniş renk ve tasarım seçenekleri sunan Fakir, aynı zamanda seyahat kullanımına uygun olarak tasarlanmış bir ütü seçeneğine de sahip. Evde kullandığımız klasik ütü çeşitlerinin yanında, seyahatlerimizde bize eşlik etmesi için tasarlanan seyahat ütüsü, ergonomik tasarımıyla dikkat çekerken işlevinden de ödün vermiyor. Buhar gücünü koruyarak ve su sıçratmayarak, ütüleme işlemini kolayca yapmamızı sağlayan seyahat ütüsü, aynı zamanda tek tuş yardımıyla katlanabiliyor ve oldukça küçük yer kaplıyor. Seyahat çantalarına kolayca sığdırılan bu ürün, ergonomik bir kavrayışa sahip olan yapısıyla da üzerindeki kontrolümüzü daha kolay hale getiriyor. Bunun yanı sıra, daha küçük ve pratik bir kullanıma sahip olan kırışıklık giderici cihaz, konforlu ve güçlü bir başka seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.