Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Doğrayıcı & Rondo Modelleri

En Sevilen Doğrayıcı Modelleri

Mutfak işleri oldukça zahmetli konulardan birisidir. Özellikle yemek yaparken uzun vakitler mutfakta geçirilir. Bu uzun vakitleri kısaltmak adına mutfak aletleri oldukça önemlidir. Küçük ev aletleri ile en zorlu işler bile çok daha kısa sürede yapılabilir. Doğrayıcı cihazlar, bu açıdan mutfak ile uğraşan kişilerin en büyük yardımcısıdır. Uzun zaman harcanarak yapılan doğrama işlemleri çok daha kısa sürede ve pratik bir şekilde yapılabilir. Bu sayede geri kalan zamanı ailenize veya sevdiklerinize rahatlıkla ayırabilirsiniz.

Pratik Doğrayıcı Modelleri

Trex dual doğrayıcılar 2 farklı hız ayarı ile karşımıza çıkmaktadır. 500 ml kapasitesi ile hem işlevsel hem de çok yer kaplamayan bir tasarıma sahiptir. Tezgâhınızda her zaman yeri olan ve elinizin altında görev alan bu cihaz ile yemek yapmak çok daha eğlenceli bir hal alır. En sert yiyecekleri bile çok kısa sürede doğrayan cihaz, çıkarılabilen 2 adet paslanmaz bıçağa sahiptir. Paslanmaz özelliği ile çok uzun süre kullanımı mümkün hale getirir. Kaymayı önleyen altlığı ile ev kazalarını engeller. Pratik kullanım için oldukça yararlı olan bu altlık, kullanan kişiye büyük kolaylık sağlar. Emniyet sistemi ile oluşabilecek sorunların önüne geçen doğrayıcı ile en zorlu yemekler bile çok kısa sürede misafirlere hazır hale gelir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen cam haznesi ile hem kolaylığı hem de işlevselliği yaşayabilirsiniz. En zorlu işlemleri bir kaç saniyede yapabilen bu ürün ile mutfak işlemleri sizin için bir keyfe dönüşecek. Cihaz alırken mutlaka kullanım sıklığını ve kullanım alanlarını da düşünmeniz gerekir. Hazne hacmine göre de karar verirseniz işlevselliği daha iyi gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer kalabalık bir aile iseniz daha büyük hazneler işinize yarayacağı için hazne hacimleri önemli konulardan bir tanesidir.

Beğenilen rondo modelleri

Rondo kullanımı da mutfaktaki işlerin kolaylaşmasını sağlayan noktalardan bir tanesidir. Atomic rondo çeşitleri ile en zorlu doğrama işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilir ve yemek yapmanın tadını daha çok alabilirsiniz. En sevilen modeller arasında olan atomic rondo çeşitleri ile her yemek daha kolay ve pratik. 1 litre hacimli haznesi ile kalabalık sofralar için hazırlanan yiyecekleri bir arada yapabilirsiniz. Güvenlikli emniyet sistemi ile oluşabilecek kazaların kolaylıkla önüne geçebilirsiniz. Farklı ve canlı renkleri ile de mutfağınıza hareket katacak olan rondo modelleri mutfağınızdaki en sevilen yardımcınız olmaya aday. Sevdiğiniz renklerden uygun fiyatlarla edinerek mutfağınıza ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.