Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Robert RS 780 Plus Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge

Yakında

Gelince Haber Ver
32.999,00 TL
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti
ucretsiz ayni gun eve teslim-R3.png (32 KB)

Kendi Kendini Temizleyecek Kadar Akıllı!

Artık evinizin temizliği için zaman harcamanıza ve yorulmanıza gerek yok! Robert RS 780 Plus Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge; sizin yerinize süpürür, paspaslar ve tozları alır. Siz dinlenirken veya işteyken bile eviniz tertemiz olur. Tek seferde kesintisiz 150 dakikaya kadar her köşeyi tertemiz hale getirir. Pili bittiğinde kendi kendine şarj istasyonuna döner ve şarj olur. Bu sayede siz evde olmasanız bile temizliğe kesintisiz devam eder. No-Zone özelliği ile robotunuzun belirli bölgelere girmesini engelleyebilirsiniz. Kabloların geçtiği alanları veya hassas eşyalarınızı korumak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Kusursuz temizlik için 3 farklı silme modu mevcuttur. Hafif nemlendirmeden, yoğun silmeye kadar zeminlerinizin ihtiyacına göre seçim yapabilirsiniz. Farklı zemin türleri ve kir seviyelerine göre 4 farklı emiş seviyesinden seçim yapabilirsiniz. Türkçe sesli uyarılar ile temizlik durumu hakkında bilgi verir. Hangi bölgeyi temizlediğini, ne zaman şarj olması gerektiğini ve herhangi bir sorun olup olmadığını sesli olarak bildirir. Üstelik, 68 dB ses seviyesi ile de çalışırken sizi rahatsız etmez. Modern ve şık tasarımı ile evinizin dekoruna da uyum sağlar.Robert-RS-780-Plus-cop-istasyonlu-Akilli-Robot-Supurge-Akilli-Navigaston-Ozelligi

Akıllı Lazer Navigasyon

Evinizin her köşesini kapsayan detaylı bir harita oluşturur. Akıllı lazer navigasyon özelliği ile evinizi daha iyi temizlemenizi sağlar. Bu özellik, robot süpürgenin evinizin haritasını çıkarmasını ve engellerden kaçınarak en verimli temizlik rotasını belirlemesini sağlar.

Robert-RS-780-Plus-Cop-istasyonlu-Akilli-Robot-Supurge-Titresimli-Mop-Ozelligi

Titreşimli Mop Özelliği

250 ml su haznesi ve titreşimli mopu ile tek seferde en zorlu kirleri kolayca temizler. Titreşimli mop, geleneksel mop bezlerine göre daha fazla güç uygular, en kurumuş lekeleri bile saniyeler içinde temizler. Fayans, parke ve mermer gibi sert zeminlerinizi pürüzsüz ve parlak hale getirir.

Robert-RS-780-Plus-Cop-istasyonlu-Akilli-Robot-Supurge-Wi-Fi-Akilli-Uygulamasi

Wi-Fi Akıllı Uygulaması

Nerede olursanız olun, Wi-Fi akıllı uygulaması ile robot süpürgenizi uzaktan kontrol edebilir, temizlik programları oluşturabilir, sanal duvarlar oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik, haftanın belirli günleri ve saatleri için temizlik programları oluşturabilirsiniz.

Robert-RS-780-Plus-Cop-istasyonlu-Akilli-Robot-Supurge-Engel-Tanimaz-Teknoloji

Engel Tanımayan Teknoloji

Engel tanımayan teknolojisi ile evinizin her köşesini kusursuz bir şekilde temizlemenizi sağlar. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde robot süpürgeniz, mobilyaların altını ve köşelerini kolayca aşarak evinizin en zor erişilebilen bölgelerine bile kolayca ulaşır.

Robert-RS-780-Plus-Cop-Istasyonlu-Akilli-Robot-Supurge-Coklu-Haritalama-Ozelligi

Çoklu Haritalama Özelliği

Geniş evlerde temizlik yapmak zaman alıcı olabilir. RS 780 Plus’ın yenilikçi çoklu haritalama özelliği, 3 farklı haritayı hafızasına kaydeder. Her oda için en uygun temizlik rotasını belirleyerek en pratik ve verimli temizlik deneyimini sunar.

Robert-RS-780-Plus-Cop-Istasyonlu-Akilli-Robot-Supurge-Akilli-Dinamik-Hizlanma

Akıllı Dinamik Hızlanma

Evinizdeki halıların her zaman mükemmel temiz görünmesini mi istiyorsunuz? RS 780 Plus’ın, akıllı dinamik hızlanma özelliği tam da size göre! Bu yenilikçi özellik, halı üzerindeyken vakum gücünü otomatik olarak algılar ve kusursuz bir temizlik deneyimi sunar.Toz torbasına elveda!
En inatçı kirler bile onun önünde duramaz!Model Robert RS 780 Plus
Güç / Emiş Gücü 4000 Pa
Batarya 5200 mAh Li-ion
Çalışma Süresi150 dk
Şarj Süresi 4-5 saat
Ses 68 dB
MopUygulama üzerinden ayarlanabilir 3 mod, Sızdırmayı önleyen su çıkış sensörü
Titreşimli Mop Var
Süpürge Modu Uygulama üzerinden ayarlanabilir 4 mod
Sesli UyarıSesli uyarı mevcut. Uyarılar ve uygulama tamamen Türkçe
Otomatik Şarj Var
Haritalama Yöntemi Lazer (LDS)
Otomatik Güç Ayarlama Halıda otomatik olarak emiş gücü artar
Bağlantı Özellikleri Wi-fi ve Bluetooth ile çift bağlantı sağlayarak sinyali güçlendirir
Cihaz Üzerinde Kontrol Paneli 2 adet buton bulunmaktadır. Butonlara basma sırasına göre işlem değişmektedir
No-Zone Özelliği Robot belirtilen bölgeye gitmiyor. Ayrıca istenilirse belirli bölgelerde veya odalarda temizlik yapabiliyor
Toz Toplama Ünitesi Fakir Robert RS 780 Plus toz toplama ünitesine döndüğünde, toz haznesindeki tozları sizin müdahalenize gerek kalmadan toz toplama ünitesine boşaltır ve tekrar temizliğe hazır hale gelir
Ekstra Notlar Planlanan temizlik ayarı mevcut. Bu sayede belirlenen zamanlarda odaları temizleyebiliyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.