Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

İnsan Kaynakları

human.jpg (76 KB)

Yeteneğinizi, hırsınızı ve fikirlerinizi Fakir World’e getirin! Küresel itibarımız paha biçilemez ve her zaman bir sonraki adımda ne yapacağımıza bağlıdır. Fakir’de çalışmak, kariyerinizi inşa etmenin ve ilgi alanınızı keşfetmenin harika bir yoludur. Anlamlı işlerle zorlandıkça becerileriniz ve güveniniz artacaktır.


human-2.jpg (30 KB)

Biz dünya çapında küresel olarak entegre bir kuruluşuz. Fakir olarak, küresel duyarlılığa sahip, diğer kültürleri anlayabilen ve bunlara saygı duyabilen ve ayrıca kendi alanlarında en iyisi olmak için gösterdikleri bitmek bilmeyen çabaların gücüyle dünya çapındaki rakiplerle etkin bir şekilde rekabet eden bireyleri aramızda görmek istiyoruz.human-3.jpg (33 KB)


Ulaşmamız gereken hedeflere ilişkin net bir vizyonla teknolojinin yeni alanlarınız çiziyoruz. Değişim rüzgarlarını diğerlerinden önce tespit ederek, yeni perspektiflerimizle keşfedilmemiş yollarda yeni zorluklarla yükseliyor ve yeni teknolojileri hayata geçirmek için mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz.human-4.jpg (42 KB)

Farklı fikirlere sahip kişilere saygı duyarak ve onlara güvenerek büyüyebilen, ekip çalışma ve iş birliği yoluyla çok fazla sinerji yaratabilen bireylere ihtiyacımız var. Bu sebeple seni de aramızda görmek istiyoruz!human-5.jpg (39 KB)


Doğru şekilde her zaman müşterimizin yanındayız. Fakir’de çalışmayı anlamlı kılan, insanların yaşamlarını iyileştiren yeni teknolojilerin hayata geçirilmesinde önemli bir rol oynadığımızı bilmektir. Gerçek misyonun ne olduğunu, müşterilere ve genel olarak topluma ne gibi katkılar yapabileceklerini aktif olarak soran ve düşünen buna göre hareket eden bireyleri aramızda görmek istiyoruz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.