Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Fakir Meyve Sıkacağı Modelleri

Doğal İçecekler İçin Meyve Sıkıcıları Modelleri

Sıcak aylarda veya kışı fark etmeksizin en çok tercih edilen içeceklerin başında doğal meyve suları geliyor. En sevilen karışımların başrolü olan bu içecekler için her zaman elinizin altında bir mutfak aleti şart. Lezzetli içecekler için kullanılan meyve sıkıcıları son zamanların en çok satılan ürünleri arasında bulunuyor. Farklı özellikleri olan bu ürünlerin ortak noktası doğal ve lezzetli içecekler hazırlamak. Önceleri eski tip sıkacaklar ile hazırlanan meyve suları şimdilerde çok çeşitli özellikler ile karşımıza çıkıyor. Dakikalar süren meyve sıkma işlemi çok daha kısa sürede hazırlanıp misafirlere sunulabiliyor. Bu tip kolaylıklar mutfak ile uğraşan kişiler için en önemli noktaların başında geliyor.

En Sevilen Meyve Sıkıcıları Çeşitleri

Eskiden sadece el ile sıkma yöntemi bulunmaktaydı. Bu ürün ise çok fazla efor sarf etmeye neden olup kişileri yorgun düşürmekteydi. Gelişen teknoloji bu gibi aletlerin çok daha kolay olması gerektiğini ortaya koyup elektrik ile çalışan ve kişiyi yormayan ev aletlerinin ortaya çıkmasını sağladı. Temizlik için parçaların ayrı ayrı çıkarılabilmesi ise kullanıcılar için oldukça önemli bir nokta. Çok kolay temizlenebilmesi ile kullanışlılığı da artıyor. Şeffaf muhafaza kapağı sayesinde içemediğiniz zaman bile tazeliğini korumayı mümkün kılan narenciye sıkacakları artık hemen her evde bulunuyor.

Farklı meyve sıkacakları modelleri

Sadece narenciyeler için değil diğer katı meyveler için de özel sıkacak çeşitlerinin olması meyvelerin her türlü vitamininden yararlanmamıza olanak sağlıyor. Katı meyve sıkacakları meyve sıkıcıları arasında şüphesiz en donanımlı olanlardan bir tanesi. Her türlü sert meyveyi rahatlıkla sıkabilmesi ile dikkatleri üzerine çeken katı meyve sıkacağı, çocuklar için sevilen ürünler arasında yerini alıyor. Yalnız tek çeşit meyveyi değil birden çok meyveyi de sıkması ile karışım hazırlamayı da mümkün kılıyor. Sebze ve meyve karışımları ile sağlıklı beslenmek isteyen kişilerin en büyük yardımcısı olan meyve sıkıcıları kolaylıkla bulunabiliyor. Sevilen ürünlerden bir tane edinerek yaz ve kış mevsimlerinizi farklı içecekler ile renklendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.