Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Bestea Çay Makinesi Kırmızı Siyah

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Bestea Çay Makinesi Kırmızı Siyah, günün tüm zamanlarında en lezzetli çayı demlemenize olanak sağlar. Yorgunluğunuzu alacak keyifli çayı içmek için sadece tek dokunuşunuzun yeterli olduğu üründe, kullanım fonksiyonlarının çok çeşitli olması zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak bekleme sürenizi azaltır. Yenilikçi teknolojisi ve üstün performansıyla bir çay makinesinden daha fazlası olan ürün, geniş kapasiteli su hacmi sayesinde keyfinizi yarıda kesmez ve beklentilerinizin ötesinde bir deneyim sunar.

Çok Fonksyionlu Kullanım İle Benzersiz Deneyim 

Fakir Bestea Çay Makinesi sadece çay demlemek için kullanılabileceği gibi kettle olarak da kullanılabilir. Bu sayede bir çay makinesinden daha fazlasını veren ürün ile tüm alanlardaki sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Fakir Bestea Çay Makinesi güvenlik sistemleri sayesinde kullanım sırasında veya sonrasında olası kazaların önüne geçer. Otomatik kapanma özelliği sayesinde uzun süre kullanılmadığında kapanır ve enerji tasarrufu sağlar. Kaynama göstergesi, kablo saklama yuvası gibi özellikleri sayesinde ergonomik kullanım sunan ürün; büyük su hacmi kapasitesi sayesinde kalabalık ortamlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. 360 derece dönebilen kablosu sayesinde kullanım sağlar, yenilikçi tarzıyla gözünüze de hitap eder. 

Fakir Bestea Çay Makinesi, 1900 W güce sahiptir. Yüksek performansı sayesinde verimli bir şekilde çalışarak en lezzetli çayı demlemenize yardımcı olur. Hem ısıtma hem ısıtmanın ardından sıcak tutma özelliği sayesinde üstün çalışma performansını gösterir. Kaynamayı gösteren kırmızı ışığı, sıcak tutma özelliğini gösteren yeşil ışığı sayesinde göze hitap eden ürünün iç malzemesi paslanmaz çelikten üretildiği için kullanım ömrünü uzatır. 1 litre demlik kapasitesiyle kalabalık gruplara yetebilecek düzeyde sıcak içecek hazırlamanıza yardımcı olur.

Power (watt) 1900 W
Demlik Kapasitesi 1 Litre
Su Isıtıcı Kapasitesi 2 Litre
Çay Filtresi Malzemesi Paslanmaz çelik çay filtresi
Su Isıtıcı Olarak Kullanabilme Var
Susuz Çalışmaya Karşı Koruma Sistemi Var
Demlik Malzemesi Cam Demlik
Su Isıtıcı Malzemesi Paslanmaz Çelik
Su Seviyesi Göstergesi Var
Sıcak Tutma Özelliği Var
Ürün Boyutları (U x G x Y) 13 x 22 x 25 cm
Ürün Ağırlığı 1,60 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.