Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Saç Düzleştirici Modelleri

Fakir Saç Düzleştirici Modelleri ve Fiyatları

Çok uzun yıllardır hayatımızda olan saç düzleştirici ürünler hem erkeklerin hem de kadınların kullanabilecekleri ortak elektronik ürünler olarak karışımıza çıkıyorlar. Gelişen teknoloji ile birlikte, ilk üretildikleri zamandan bu zamana kadar oldukça büyük değişimlere uğrayan saç düzleştirici ürünler, Fakir markasının dokunuşu ile bambaşka bir görünüme ve teknik özelliklere sahip oldular.

Bireysel ya da ev ortamında oluşan elektronik ürün ihtiyacının nerede ise hepsini karşılayabilecek olan Fakir markası, saç düzleştirici ürünleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Sektör içerisinde yıllardır var olan Fakir, her ürettiği üründe olduğu gibi saç düzleştirici ürününde de siz değerli müşterileri için en iyisini tasarlayarak eyleme geçiyor.

Fakir saç düzleştirici modelleri, farklı görünümlerde ve farklı teknik özelliklerde sizler ile buluşuyor. Değişen özellikler çerçevesinde belirlenen Fakir saç düzleştirici fiyatları da bütçeniz ne olur ise olsun, sizlere hak ettiğiniz kişisel bakımı hediye ediyor.

Fakir’in üstün teknolojisi ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirmiş olduğu Fakir saç düzleştirici modellerine, Fakir’in resmi internet sitesi aracılığı ile ya da Fakir tarafından yetkilendirilmiş mağazalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Alışveriş yönteminiz ne olur ise olsun rahatlık ile kavuşabileceğiniz Fakir saç düzleştirici modelleri şu şekildedir:

 • Lyric Song Saç Düzleştirici Beyaz Rose
 • Lyric Voice Infrared ve Ion Özellikli Saç Düzleştirici Beyaz
 • Harvey Saç Düzleştirici Beyaz Rosie Krom
 • Harvey Saç Düzleştirici Siyah Rosie Krom

Fakir saç düzleştirici özellikleri

Fakir’in, “bakımlı saçlar herkesin hakkı” düşüncesi çerçevesinde geliştirmiş olduğu birçok saç düzleştirici modeli bulunmaktadır. Geliştirilmiş olan her bir model, farklı görünümde ve farklı teknik özelliklerdedir. Ancak Fakir’in üretmiş olduğu saç düzleştirici modellerinin her biri temel olarak aynı teknik özelliklere sahiptir.

Fakir saç düzleştirici özellikleri incelendiğinde ilk göze çarpan özellik, tüm modellerde ürün ısısının 200- 230 dereceye kadar yükselebilmesidir. Bu sayede istenilen görünüme çok daha kısa sürede ulaşabilmenizi sağlayan Fakir ürünleri, hızlı ısınma özellikleri ile de öne çıkmaktadırlar.

Fakir saç düzleştirici modellerinde bulunan ürün kabloları, 360 derece dönebilme özelliğine sahiptirler. Ürünün bu özelliği, her anda rahatlık ile kullanılabilmesini ve bu sayede vakit kaybının yaşanmamasını sağlar.

Fakir saç düzleştirici özellikleri arasında en çok dikkat çeken teknik özellik ise ürünün iç kısmında bulunan ve saça direkt olarak temas eden plakanın, saçın elektriklenmesini önleyen malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Bu özellik sayesinde kısa sürede istenilen kusursuzlukta ki görüntüye kavuşulabilir.

Fakir Ion özellikli saç düzleştirici

Fakir Ion özellikli saç düzleştirici, Fakir’in son teknolojiden yararlanarak üretmiş olduğu kişisel bakım ürünlerinden biridir. Bu ürünün iç kısmında hareketli plakalar bulunmaktadır. Hareketli plakalar, saçı kökten uca doğru aynı şekilde düzleştirerek kusursuz bir saç görüntüsünün ortaya çıkmasını sağlarlar.

Fakir Ion özellikli saç düzleştirici 150 dereceden 230 dereceye kadar ayarlanabilen, 5 farklı ısı ayarına sahiptir. Gerekli durumlarda ürünün güvenlik sistemi devreye sokularak, olası yanık kazalarının oluşması engellenebilmektedir.

Fakir, bu saç düzleştirici modelinde kalın telli ve gür saçları hedef almıştır. Kısa sürede kabarabilen ve arzu edildiği görünüme kolaylık ile kavuşturulamayan saç tipleri, Fakir’in Ion özellikli saç düzleştiricisi sayesinde günün her saatinde aynı kusursuzluğa kavuşabilir.

Fakir saç düzleştirici fiyatları

Fakir saç düzleştirici fiyatları satın alınacak modele ve modelin teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak siz hangi saç düzleştiricisi modelini tercih ederseniz edin, her bir ünün fiyatı Fakir’in en uygun fiyat politikası çerçevesinde belirlenmiştir. Bu sayede bütçeniz sarsılmadan, arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Saç düzleştirici seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Saç düzleştiricisi seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar oldukça fazladır. Hem kişisel güvenliği hem de ortam güvenliğini tehdit edebilecek olan kalitesiz ürünler, geri dönüşü olmayan kayıplara sebep olabilmektedir.

Saç düzleştiricisi seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Isı kademesi
 • Kilit sistemi
 • Kablo uzunluğu
 • Kablonun dönebiliyor olması
 • Saçı kurutmayan teknik özellikler
 • Hızlı ısınma
 • Seramik plaka
 • Ürünün gücü
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.