Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi Violet
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi Violet

1.699,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi Violet ile közde pişmiş tadı veren bol köpüklü kahveler pişirebilirsiniz. Sohbetlerinize eşlik edecek en güzel Türk kahvesini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi ile tek seferde 4 fincan kahve pişirebilirsiniz.

Şık Tasarım Köpüklü Türk Kahvesi İle Harmanlandı

Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi, şık tasarımı sayesinde kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Yüksek performansı ile de dikkat çeken ürünün teknik özellikleri Türk kahvesinden alınabilecek verimi maksimum düzeye çıkarıyor. Ürünün pişirme haznesinin çelik olması uzun ömürlü kullanım ve cezvede pişmiş hissi sunuyor. Tek seferde 4 fincan kahve pişirerek kalabalık olduğunuz anlarda bile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 

Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi akıllı sensörleri sayesinde kullanıcısının daima yanında. Kahveniz hazır olduğunda sesli uyarı sistemiyle sizi uyarıyor ve taze bir kahve sunuyor. Su miktarı azaldığında otomatik olarak duruyor ve hem kendi güvenliğini hem de kullanıcılarının güvenliğini göz önüne alıyor. Bunun yanı sıra su seviye penceresinden suyun miktarını görebilmenizi ve beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Suyu kendisi alan otomatik sistemi sayesinde size kolaylık sunan ürün, içerisindeki ölçü kaşığı sayesinde dilediğiniz kıvamda kahve hazırlamanıza yardımcı oluyor. Tek tuşla kahve hazırlamaya başlayan ürün kullanıcılarını gereksiz detaylardan kurtarıyor ve pratiklik sunuyor. Tüm işlemlerde ışıklı ve sesli uyarı sistemleriyle daima kullanıcısını yaptığı işlemlerden haberdar ediyor.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.