Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Fakir Saç Kurutma (Fön) Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Hepimiz, özellikle soğuk kış günlerinde duş aldıktan sonra saçımızı iyice kurutma çabasına gireriz. Kış ayları içerisinde maksimum seviyeye ulaşan hastalıklara, bir de ıslak saç ile davetiye çıkarmak istemeyiz. Bu noktada sahip olduğumuz fön makinesinin gücü ve diğer teknik özellikleri önemli bir başlık olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saçlarımızı kısa sürede kurutan ancak bu işlemi yaparken saç derimizi kurutmaya, saçlarımızın nem dengesini kuruyan fön makinesi ihtiyacımızın karşılanması, sağlığımız açısından olduğu kadar kişisel görünümümüz açısından da oldukça önemlidir. Pek çok kişi, kadın erkek demeden saçlarının iyi gözükmesini, bir özgüven kriteri olarak görür. Bu neden ile saçların iyi gözükmesi için ilk adım olan kurutma ve şekil verme adımlarının profesyonel bir ürün ile yapılması, her ne kadar bakımımıza yaptığımız bir yatırımmış gibi gözükse de aslında özgüvenimizin yükselmesi için atmış olduğumuz büyük bir adımdır.

Sektör içerisinde yıllardır var olan ve buna bağlı olarak hem tecrübe sahibi hem de müşteri memnuniyeti konusunda geniş bir portföye sahip olan Fakir, kendiniz için ne istediğinizi sizden daha iyi biliyor ve buna bağlı olarak da birbirinden gelişmiş elektronik ürünleri sizlerin kullanımına sunuyor. Fakir’in siz değerli müşterileri için üretmiş olduğu elektronik ürünler arasında yer alan Fakir saç kurutma makinesi modelleri ile hem istediğiniz görünüme kavuşacak hem de saçlarınıza profesyonel bir elin değmesini sağlayacaksınız.

Fakir’in fön makinesi modelleri için belirlemiş olduğu Fakir saç kurutma makinesi fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak yılların tecrübesine sahip olan Fakir, müşteri memnuniyetinin ürünlerin kalitesi ile birlikte ürünlerin fiyatlarından da geçtiğini bilerek her ürün için en uygun fiyat politikasını uygulamış ve her bütçeye uygun fön makinesi geliştirmeyi başarmıştır.

Fakir’in resmi internet sitesi ya da Fakir’in ürünlerini satmak ile yetkilendirilmiş satış noktaları aracılığı ile ulaşabileceğiniz Fakir fön makinesi modelleri şu şekildedir:

 • Diamond İyonik Saç Kurutma Makinesi
 • Noble Ac Saç Kurutma Makinesi
 • Sense Saç Kurutma Makinesi
 • Twine Saç Kurutma Makinesi
 • Gloria Saç Kurutma Makinesi Gold
 • Capello Saç Kurutma Makinesi Siyah
 • Gloria Saç Kurutma Makinesi Siyah

Saç kurutma makinesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Saç kurutma makinesinin elektronik bir ürün olmasından kaynaklı olarak, fön makinesi seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Fön makinesi seçimi konusunda dikkat edilecekler, genel anlamda şu şekilde sıralanabilir:

 • Watt Gücü: Tam performans ile kullanmak istediğiniz bir fön makinesi için watt gücünün yüksek olması gerekir.
 • Ağırlık: Fön makineleri günlük hayatta sıklık ile kullanılan elektronik ürünlerden biri olduğu için ağırlığının düşük olması, kullanım kolaylığının sağlanması açısından oldukça önemlidir.
 • Hız ve Sıcaklık Kademeleri: Saç kurutma makinesinde hız ayarının olması, zamandan tasarruf edilmek istendiğinde önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde bir saç makinesinin sıcaklık kademelerine sahip olması da saç derisinde ısı hassasiyetinin gözlendiği durumlarda ön plan çıkan bir önemli bir özelliktir.
 • İyonik özelliği: Fön makinesinin iyonik özelliğine sahip olması, saç kurutma işlemi esnasında saçın elektriklenmesini önlemektedir.
 • Aparatlar: Fön makinesinin çeşitli aparatlara sahip olması, saç kurutma işlemi esnasında saçın kısa bir süre içerisinde arzu edilen şeklin verilmesini sağlamaktadır.

Fakir saç kurutma makinesi fiyatları

Fakir saç kurutma makinesi fiyatları, Fakir’in en uygun fiyat politikası çerçevesinde belirlenmiştir. Mevcut modellere göre değişiklik gösteren fiyat aralığına sahip olan Fakir fön makinesi modelleri, her bütçeye uyum sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Saç kurutma makinesi bakımı nasıl yapılır?

Saç kurutma makinesi bakımı, ürünlerin uzun ömürlü olması açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur. Filtresi uzun süre tıkalı olan fön makineleri, kısa bir süre içerisinde bozulabilmektedir. Bu noktada saç kurutma makinesi temizliği için izlenilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Filtrede yer alan saç ve tozlar el ile temizlenir.
 • Filtre su ile yıkanır.
 • Hala kir var ise diş fırçası ya da benzer küçük fırçalar ile kalan kirler temizlenir.
 • Filtrenin tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra, filtre tekrar yerine takılır.

Saç kurutma makinesi kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Saç makinesi kullanımı konusunda dikkat edilmesi gerekenler saç ve deri sağlığını direkt olarak ilgilendirmektedir. Fön makinesi kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, makinen uzun süre saçın aynı noktasında bekletilmemesi gerektiğidir. Ayrıca sürekli olarak en yüksek ısı ayarında çalıştırılmamalıdır.

Fön makinesinin uzun süre aynı noktaya direkt olarak tutulması, saç derisinin kurumasına ve doğal olarak da derinin pul pul dökülmesine sebep olur. Yüksek ısıda kurutma yapmak ise saçın nem dengesini bozarak, saçın daha sönük bir görünümde olmasına neden olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.