Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Isıtıcı Modelleri

Fakir Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Kimilerimiz yaz aylarını sever, kimilerimiz ise kış aylarını. Ancak hangi mevsimi seversek sevelim, hepimiz mutlaka soğuk kış günlerini sıcacık bir ortamın içerisinde geçirmekten oldukça büyük keyif alırız. Bu noktada birçok ısıtıcı araçtan yardım alır, ürünlerin maksimum performans ile en düşük enerjiyi tüketmesini isteriz.

Yılların deneyimi ve ileri teknoloji kullanımı ile Fakir markası, sıcacık bir kış geçirebilmeniz için birbirinden farklı özelliklere sahip olan ısıtıcı modelleri ile sizleri buluşturarak, bir ısıtıcı kategorisi ile ilgili tüm beklentinizi karşılamayı hedefliyor. Fakir ısıtıcı modelleri ile maksimum verime, düşük enerji tüketimi aracılığı ile ulaşıyor böylelikle de hem ısınma ve sıcak su talebiniz karşılanıyor hem de ay sonu faturanızın tutarı sizleri şaşırtmıyor.

Fakir markası, siz değerli müşterileri için her noktasını en ince ayrıntısına kadar düşünerek üretmiş olduğu ileri teknoloji ısıtıcı modelleri, Fakir ısıtıcı fiyatları farkı ile sizlere sunuyor. Her bütçeye uygun Fakir ısıtıcı modelleri ile yaşam kaliteniz artacak, ürünlerin uygun fiyatları sayesinde ise cebiniz bayram edecek.

Fakir aracılığı ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz, hayat kalitenizi yükseltecek olan ısıtıcı modelleri şu şekilde:

 • Hobby S Fanlı Isıtıcı Bej
 • Hobby S Fanlı Isıtıcı Açık Gri
 • Devita Elektrikli Şofben Beyaz
 • Devita Elektrikli Şofben Siyah
 • Clero Elektrikli Şofben
 • Calenta Şofben
 • Swan Elektrikli Sofben
 • Lagoon Elektrikli Şofben

Fakir elektrikli şofben modelleri ve fiyatları

Fakir’in ısıtıcı kategorisi altında satışa sunmuş olduğu ürünler arasında yer alan elektrik şofbenler hem soğuk kış aylarında hem de diğer mevsimlerde kullanım pratikliği sağlayarak, işlevselliği ile ön plana çıkıyorlar. Dört mevsim kullanılabilecek ürünlerin başında olan elektrikli şofbenleri, kendi ileri teknolojisi ile birleştiren Fakir, ürün kullanıcılarına kaliteli ürün performansı yaşatıyor.

Fakir elektrikli şofben modelleri düşük basınçta bile suyu hızlı ısıtma özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile enerji tasarrufunun yapılmasını sağlayan elektrikli şofbenler, 3 kademeye sahip olmaları ile de su sıcaklığının arzuya göre ayarlanmasını sağlarlar. Fakir’in uygun fiyat politikası ile belirlenmiş olan Fakir elektrikli şofben fiyatları ile her bütçeye hitap edebilirler.

Fakir’in siz değerli müşterileri için geliştirmiş olduğu elektrikli şofben modelleri şu şekilde karşımıza çıkıyor:

 • Devita Elektrikli Şofben Beyaz
 • Devita Elektrikli Şofben Siyah
 • Clero Elektrikli Şofben
 • Calenta Şofben
 • Swan Elektrikli Sofben
 • Lagoon Elektrikli Şofben

Fakir fanlı ısıtıcı modelleri ve fiyatları

Fakir fanlı ısıtıcı modelleri, bir ortamın ısısını arttırmak için kullanılan araçların tam performans sergileyememesi ya da küçük alanların hızlı ısıtılmaya ihtiyaç duyulması durumunda kullanılabilecek en iyi performansa sahip olan ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Fakir’in ileri teknolojisi ve müşteri memnuniyeti kapsamında üretilmiş olan Fakir fanlı ısıtıcı modelleri hem tasarımları hem de kolay taşınabilirlikleri ile de göze çarpıyor.

Elektrik tasarrufu sağlayan fanlı ısıtıcılar, Fakir fanlı ısıtıcı fiyatları konusunda da göz dolduruyor. En iyi fiyat politikası ile belirlenmiş olan ürün fiyatları, her müşterinin bütçesine uyarak uygun fiyata maksimum verimin alınmasını sağlıyor.

Fakir aracılığı ile hem internet sitesi aracılığı ile hem de yetkili bayilerden ulaşabileceğiniz fanlı ısıtıcı modelleri şu şekilde:

 • Hobby S Fanlı Isıtıcı Bej
 • Hobby S Fanlı Isıtıcı Açık Gri

Elektrikli şofben nasıl seçilir?

Elektrikli şofben seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, enerji tasarrufu olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yıllar kullanılacak olan elektrikli şofbenlerin suyu hızlı ısıtma özelliğine sahip olması, ay sonu elektrik faturaları konusunda panik yaşanmamasına aracı oluyor.

Elektrikli şofben seçiminde dikkat edilmesi gereken ikinci önemli nokta ise şofbenin kademelere sahip olması. Su sıcaklığının istenilen ayarda yapılabilmesi, banyo yaparken, yemek hazırlarken ya da diğer işlemlerde önemli bir faktör olarak ele alınıyor.

Fanlı ısıtıcı nasıl seçilir?

Fanlı ısıtıcı seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, diğer tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi ürünün enerji tasarrufu özelliğine sahip olması olarak karşımıza çıkıyor.

Fanlı ısıtıcı seçiminde dikkat edilmesi gereken ikinci önemli nokta ise ürünün taşınabilir bir ürün olmasından ötürü ağırlık konusu olarak karşımıza çıkıyor. Fanlı ısıtıcı seçimi yapılırken ürünün rahatlık ile taşınabilmesini sağlayacak ağırlıkta olması gerekiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.