Isıtıcılar

Kablo saklama yuvası ile güvenliği yüksek seviyelere çıkaran bu ısıtıcılar çocuklu evlerde dahi rahatlıkla kullanılabilir. Hem kablo hem de devrilme konusunda emniyetli olan radyatörler son zamanların en çok kullanılan ısıtıcılar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çok fazla elektrik yakmaması ile de tasarruf sağlayan cihazlar hemen her evde rahatlıkla kullanılabiliyor. Yüksek enerji verimliliği ve yüksek konforu ile en sevilen ısıtıcılardan biri olan bu cihazlar ile ısınmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Filtrele

Hem Evinizi Hem İçinizi Isıtan Isıtıcılar

Soğuk kış günlerinde ısınma çok önemli bir konudur. Özellikle çok fazla üşüyen kişilere evde doğalgaz olsa dahi yeterli gelmeyebilir. Bu durumlarda ısıtıcılar büyük kolaylık sağlar. Çok farklı şekillerde karşımıza çıkabilen ısıtıcı modelleri giderek artan bir popülariteye sahiptir. Sevilen ısıtıcı modelleri ile siz de kolaylıkla ısınabilir ve kendinizi sıcaklığın kollarına bırakabilirsiniz. Eskiden sadece klimalar özgü olan bu özellik sadece ısıtıcılar ile karşımıza çıkmaktadır. Üşüyen kadınların en büyük destekçisi olacak bu cihazlar ile soğuk kış günleri maziye karışıyor. Yenilenen ve değişen teknoloji ile siz de keyifle ısınabilir ve klima gibi kurutucu özellikli cihazlardan uzak durabilirsiniz.

Sevilen Isıtıcı Modelleri

Yağlı radyatörler ısıtıcılar içerisinde en çok bilinenlerden bir tanesidir. 12 dilim yağlı radyatör ile ısınmak oldukça kolay. Çok geniş alanları bile rahatlıkla ısıtabilen bu radyatörler aşırı ısınma koruması sayesinde de evde güvenliği sağlıyor. Kolay manevra yapabilmek ve ev içerisinde rahatlıkla taşıyabilmek için 2 tekerleği bulunan cihaz, pratiklik konusunda oldukça yardımcı oluyor. Sevilen radyatör cihazlarını evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düşük ses seviyesi ile uyurken bile güvenle kullanabileceğiniz radyatörler gelişen teknolojiye ayak uyduran ürünlerin başında gelmektedir. Isıtıcılar için güven önemli bir konudur. Özellikle uyurken çalıştırılabilen bu cihazlarda devrilme emniyeti mutlaka bulunmalıdır. Aksi takdirde uyurken başka sıkıntılar meydana gelebilir. Sevilen cihazları bu kadar emniyetli bir şekilde kullanarak hem ısınabilir hem de sevdiklerinizi ısıtabilirsiniz.

En İyi Isıtıcı Modelleri

Fanlı ısıtıcılar özellikle küçük alanları ısıtmada oldukça yardımcıdır. Banyo veya oda gibi küçük alanları kısa sürede ısıtmak istiyorsanız fanlı ısıtıcılardan faydalanabilirsiniz. Devrilmeye karşı devre kesici özelliği olan bu cihazlar ev için de oldukça emniyetlidir. Sevilen cihazlardan elde ederek hem çocuklarınızı hem de kendinizi güvenle ısıtabilirsiniz. Taşıma kulbu sayesinde evin her yerine kolaylıkla taşıyabilir, her yerde kullanabilirsiniz. 4 tekerleği olan modeller özellikle taşıma konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Ayarlanabilir termostat özellikleri sayesinde istenilen ısıda kullanılabilen fanlı ısıtıcılar özellikle küçük alanlarda harikalar yaratabilir. Hem uygun fiyatlarda olmaları hem de kolaylıkla taşınabilir olmaları ile öğrenciler arasında en sevilen cihazlardan bir tanesidir. Isınma konforunu da düşünerek ısıtıcı özelliklerinizi ona göre belirlemeli ve cihazınızı bu şekilde satın almalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.