Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi Rosie
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi Rosie

3.299,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi Rosie, güne enerji dolu başlayacağınız lezzetli ve bol köpüklü kahve hazırlamanıza yardımcı olur. Sohbetlerinizin vazgeçilmezi olan Türk kahvesini kahveseverlere keyifli anlar yaşatır. Çift hazneli tasarımı sayesinde tek seferde 8 fincana yakın kahve pişirerek kısa süre içinde lezzetli kahveler hazırlar.

Konforlu Kullanım ile Lezzetli Kahveler

Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi, çalışırken iç haznesini aydınlatarak şık bir tasarıma da sahiptir. Ürün ile birlikte gönderilen ölçü kaşığı sayesinde kahve miktarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Su ısıtma özelliği sayesinde kettle gibi işlev görerek çok fonksiyonlu bir kullanım da sunar, bu sayede tek bir üründe iki farklı işlemi yapabilirsiniz. Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi’nin ister tek haznesini ister iki haznesini birlikte kullanabilirsiniz. Kişi sayısına göre ayarlayabileceğiniz cihazınızın geniş su haznesi kapasitesiyle kalabalık gruplarda bile zorlanmadan kullanım kolaylığı sağlar. 2  adet ısıtıcıyı da kullanarak tek seferde 8 fincana kadar kahve hazırlama imkanı sunan ürün; küçük, orta ve büyük fincan seçimlerini de yapabilir ve buna göre püskürteceği su miktarını otomatik olarak belirler.

Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi, dokunmatik kontrol paneli, sesli ve ışıklı uyarı sistemleri gibi çeşitli teknolojilerle tasarlanmıştır ve bu haliyle kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunar. Şık bir görünüme de sahip olan Türk kahvesi makineniz ile kahveleriniz piştikten sonra sizi uyaran ışıklı ve sesli uyarı sistemi ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar, kahvenizin başında beklemenize gerek kalmaz. Luminasense teknolojisi ile kahvenizi taşırmadan ve en ideal köpük seviyesinde pişirir. Aşırı ısınma, su haznesindeki suyun azalışı veya bitişi gibi durumlarda güvenlik sistemi devreye girer ve otomatik olarak kapanır ya da düşük su seviyesi uyarısı verir. Çıkarılabilir su tankı sayesinde su bittiğinde su haznesini yerinden çıkararak doldurabilir ve yeniden kahve makinenize yerleştirebilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.