Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Buharlı Temizleyici Modelleri

Fakir Buharlı Temizleyici

Bugüne kadar bildiğimiz klasik elektrikli süpürgeler, toz torbasına sahip olanlar ve torbaya sahip olmayan, kuru vakum prensibiyle çalışan süpürgeler gibi, nispeten benzer makinelerdi. Ama gelişen teknolojiyle beraber çeşitlenen sektörde, farklı özellikleriyle klasik seçimlerden ayrılan seçenekler de mevcut. Bunlardan birisi olan buharlı temizleyici, sizi makineyi düzenlemek, toz torbasını değiştirmek veya iş bittikten sonra süpürgeyi sığdıracak bir yer bulmak gibi sıkıntılardan kurtaracak bir cihaz.

Ergonomik, Pratik, Rahat ve İşlevsel Çözüm

Buharlı temizleyici ile ev işlerinizi halletmek için çok daha efektif çözümler sunuyor ve bunu, oldukça rahat bir kullanımla sağlıyor. Geleneksel elektrik süpürgeleri gibi çekilen tozu ve pisliği torbada veya haznede biriktirmeyen bu temizlik aleti, buhar gücünü kullanarak sizi rahat ve ferah bir temizlik deneyimiyle buluşturuyor. Geleneksel süpürgelerin zayıf kaldığı çıkması güç lekeleri ve koltuk gibi yüzeylerde bekleyen inatçı izleri çıkarmak için buhar gücünü kullanan bu temizlik aleti, dikine konumlanmış bir gövde ve çektiğiniz toz ve lekeleri biriktiren bir tanktan ibaret. Evet, sadece bu kadar! 1500 Watt gibi yüksek bir çekiş gücüne rağmen oldukça sessiz çalışan buharlı temizleyici, 5 metrelik kablosuyla, sizi priz bulma derdinden de kurtarıyor. Yüksek performansı konforlu bir şekilde sunan buharlı temizleyici, 550 ml. bir su haznesine sahip. Buharın gücünü evinizin temizliğine yansıtacak olan bu konforlu temizleyici, ergonomik kullanımıyla da çok hoşunuza gidecek.

Fakir Buharlı Temizleyici Özellikleri

Oldukça kuvvetli bir çekim gücüne sahip olan bu temizleyici, bir su haznesi ve toz tankına sahip. Su haznesine doldurduğunuz suyu buhara çeviren ve bu buhar sayesinde en inatçı lekeleri bile kolayca temizlemenizi sağlayan buharlı temizleyici, çektiği tozu toz tankında biriktiriyor ve temizlik bittiğinde size sadece toz tankını boşaltmak kalıyor. Kolayca, tek bir hamlede çıkarılabilen ve yine aynı kolaylıkla temizlenebilen toz tankı ile birlikte, dik durması sayesinde çok az yer kaplıyor. Klasik elektrik süpürgeleriyle giremediğiniz yerlere kolayca girebilen buharlı temizleyici, yüksek toz toplama kapasitesi sayesinde evinizin havasını da değiştiriyor. Geleneksel süpürgelerin yer kaplayan ve zaman zaman oldukça zahmet veren aksamlarından yorulduysanız, buharın gücünü evinize taşıyacak. Evinizi temizlerken havasını da değiştirecek olan buharlı temizleyici tam olarak size göre.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.