Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Elektrikli Süpürge Modelleri

Filtre Seçilenleri Karşılaştır
Toplam 82 ürün bulunmaktadır.

Fakir, tüm yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, birbirinden farklı modellere sahip olan elektrik süpürge ürünleri ile sizleri buluşturuyor. Fakir elektrikli süpürge modelleri üretiminde kullanılan yüksek teknoloji sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahip. Dilediğiniz her an, her yerde kullanım kolaylığına erişebileceğiniz Fakir elektrikli süpürge modelleri ile hayatınızın ne kadar kolaylaştığını fark edece ve daima temiz kalan evin keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz.

Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları

Birçok hastalığı tetikleyen tozlu ortamları, tek tuşla hak ettikleri hijyene kavuşturan Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modelleri ile hayatınız kolaylaşacak. Birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, Fakir’in en uygun fiyat politikası kapsamında sizlerin beğenisine sunuluyor.

Geleneksel toz torbalarından farklı olarak HEPA filtreye sahip olan Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, kullanım pratikliği sağlayan özellikleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak kendinize vakit yaratmanıza zemin hazırlayacak. Yaşam alanlarınızı daha da yaşanılır bir hale getirebilmek amacı ile tercih edebileceğiniz birçok Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modeli bulunuyor:

Fakir dikey şarjlı süpürge modelleri ve fiyatları

Fakir dikey şarjlı süpürge modelleri birçok özelliğine bağlı olarak birbirinden farklılaşmakta ve buna bağlı olarak ürünlerin satış fiyatları da en uygun fiyat politikası kapsamında belirlenmektedir. Özellikle yaşam alanlarında kısıtlı kullanım alanı olan kişilere yerden tasarruf sağlama özelliği kullanım kolaylığı sağlayacak olan Fakir dikey şarjlı süpürge modeller, yüksek emiş güçleri ve uzun süreli şarj kullanımları ile dikkat çekiyor.

Fakir’in müşterileri için geliştirmiş olduğu dikey şarjlı süpürge modelleri ise şu şekilde:

Fakir robot süpürge modelleri ve fiyatları

Elektrikli süpürge sesi birçok kişiyi ciddi derecede rahatsız eden bir tınıya sahiptir. Fakir robot süpürge modellerinin desibel düşüklüğü, bu derdi sonsuza kadar ortadan kaldırıyor. Çalıştığını bile unutacağınız sessizlikte olan Fakir robot süpürgeler, birbirinden farklı özellikleri ile en uygun fiyat politikası kapsamında sizlere sunuluyor.

Yalnızca süpürme değil, kullanıldığı zemini silme donanımına da sahip olan Fakir robot süpürge modelleri, gündelik hayatta zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz ve evde olmadığınız zamanlarda bile uzaktan kontrol edilebilme özelliği sayesinde temiz bir eve adım atmanızı sağlayacak olan Fakir robot süpürge modellerini şu şekilde tercih edebilirsiniz:

 • Robert II RS 710 M Robot Süpürge
 • Robert II RST 720 Robot Süpürge
 • Robert II Rs 710 Robot Süpürge

Hangi süpürgeyi tercih etmeliyim?

Fakir’in müşterileri için son teknolojiyi kullanarak üretmiş olduğu birbirinden farklı süpürge modelleri, her ihtiyaca en iyi şekilde cevap veriyor. Vatandaşların hangi elektrikli süpürgeyi tercih etmeleri gerektiği konusunda yaptıkları araştırmalar ise Fakir’in farklı kullanım pratikliği sağlayan elektrikli süpürgelerinin her biri ile farklı şekilde yanıtlanıyor.

Yaşam alanlarında yer sıkıntısı yaşamayan kişiler toz torbasız elektrikli süpürge modellerinden kendi arzu ettikleri bir modeli, yaşam alanlarından alan sıkıntısı çekmesine rağmen yüksek emiş gücü ile evini tozlardan arındırmak isteyen kişiler dikey şarjlı elektrikli süpürge modellerinden birini ve ne olur ise olsun evi hep temiz kalsın isteyen kişiler robot süpürge modellerinden birini tercih edebilirler.

Döşeme ve koltuk aralarında ya da araba temizliğinde küçük bir süpürgeye ihtiyaç duyanlar Fakir’in küçük elektrikli süpürge modellerinden biri olan el süpürgelerini tercih edebilirler.

Elektrik süpürgesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Yeni bir elektrikli süpürgeye ihtiyacı olanların dikkat etmesi gereken birden fazla seçenek bulunuyor. Buna göre sorunsuz bir elektrik süpürge deneyimi yaşamak isteyen kişilerin, elektrikli süpürge tercihlerinde dikkat etmesi gereken önemli başlıklar şu şekilde ifade edilebilir:

 • Kullanım pratikliği sağlayıp sağlamaması
 • Watt gücünün yüksek olup olmaması
 • Sessiz çalışıyor olup olmaması
 • HEPA filtreye sahip olup olmaması
 • Yetkili servis seçeneğinin geniş olup olmaması
 • Garantisi süresinin uzun olup olmaması
 • Tanınır marka tarafından üretilmiş olup olmaması
 • Toz torbası olup olmaması
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.