Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Isıtma & Soğutma Gereçleri

Fakir Isıtma ve Soğutma Aletleri

Gelişen teknoloji ile birlikte, hayatımıza pek çok yeni ürün katılmakta ya da mevcut ürünler yeni teknikleri ile revize edilerek daha yüksek performanslar ve daha şık bir tasarım ile hayatımızda ki yerini sürdürmektedir. Tam da bu noktada Fakir’in çoğu Alman teknolojisi ile donatılmış, Fakir ısıtma ve soğutma aletleri karşımıza çıkmaktadır.

Fakir markası yıllardan beri hayatımızda olan ve hayatımıza girdiği günden beri kendini sürekli olarak geliştirerek, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan bir markadır. Bu noktada yeni teknolojiler ile donattığı yeni tip ürünleri ile hayatımızda ki varlığını koruyan Fakir, bu sefer karşımıza her evin daimî ihtiyaçları arasında olan ısıtma ve soğutma aletlerini sunmaktadır.

Fakir ısıtma ve soğutma aletleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilecek, yalnızca ev içerisinde değil ofis, işyeri hatta gittiğimiz her yere götürebileceğimiz ürünleri içermektedir. Son teknoloji ile donatılmış ürünler sayesinde hayatınıza daha pratik kullanımlı ürünleri dahil edilebilir, yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilir ve doğal olarak da yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Fakir elektrikli şofben modelleri ve fiyatları

Şofbenler uzun yıllardır hayatımızda var olan teknolojik aletlerdir. Ofis, ev, iş yeri, yazlık ya da diğer yaşam alanlarında var olan su tesisatının, sıcak su ile musluklardan akmasını sağlayan şofbenler hem mutfaklar hem de banyolar için oldukça önemli aletlerdir.

Fakir elektrikli şofben modelleri, aradığınız üstün teknolojiyi ve kullanım pratikliğini sizlere sunan ürünlerden oluşmaktadır. Bu noktada uygun fiyatları ile de göz dolduran Fakir elektrikli şofbenler hem yaz hem de kış ayları için özel ayarları içermektedir. Suyu hızlı ısıtabilen bir teknoloji ile donatılmış Fakir şofbenler, en düşük basınca sahip olan su tesisatlarında bile üstün performans gösterebilirler. Bu sayede enerjiden tasarruf ederek, elektrik faturası tutarlarının düşmesine katkıda bulunurlar.

Fakir elektrikli şofben modelleri ve fiyatları ile sizler de hayatınıza son teknoloji ile üretilmiş ürünleri ekleyebilir, ürünlerin uygun fiyatları sayesinde bütçenizin sarsılmamasını sağlayabilirsiniz.

Fakir’in internet sitesi aracılığı ile listeleyebileceğiniz ve teknik özelliklerini inceleyebileceğiniz elektrikli şofben modelleri şu şekildedir:

 • Devita Elektrikli Şofben Beyaz
 • Devita Elektrikli Şofben Siyah
 • Clero Elektrikli Şofben
 • Calenta Şofben
 • Swan Elektrikli Şofben
 • Lagoon Elektrikli Şofben

Fakir vantilatör modelleri ve fiyatları

Vantilatörler, sıcak havalarda en çok gereksinim duyduğumuz elektronik aletlerin başında gelmektedir. Bunaltıcı yaz sıcaklarında, pencere açılmasının yeterli olmadığı havalarda ya da klimanın kullanıma uygun olmadığı durumlarda hayat kurtarıcı bir etkiye sahip olan vantilatörler, sağlıklı serinlemeyi garanti ederler. Bu noktada Fakir vantilatör modelleri, üretimlerinde kullanılan son teknoloji ile en iyi vantilatör seçenekleri olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Elektronik aletlerde ki kaliteleri ile ünlenmiş olan Fakir, vantilatör modellerinin tasarımları ve performansları ile de göz doldurmaktadır. Kolaylıkla taşına bilen Fakir vantilatörler, fiyatları ile de tam bir bütçe dostudurlar. Fakir vantilatör modelleri ve fiyatları ile hayatınıza yeni bir kapı açacak ve her mevsim kullanabilme avantajı ile konforunuzu arttıracaksınız.

Tercih edebileceğiniz Fakir vantilatör modelleri ise şu şekildedir:

 • Allover 3 In 1 Vantilatör
 • TVL 100 Kule Tipi Vantilator
 • Thyra Balon Tipi Vantilatör
 • Tvl 90 S Kule Tipi Vantilator
 • Vc 20S Vantilatör

Fakir fanlı ısıtıcı modelleri ve fiyatları

Isınmanın zor olduğu durumlarda hayat kurtarıcı özelliğe sahip olan Fakir fanlı ısıtıcı, evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde ve bulunduğunuz diğer ortamlarda rahatlık ile kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Portatif bir tasarıma sahip olan fanlı ısıtıcıları, dilediğiniz her yere götürebilir ve üşümek zorunda kalmazsınız.

Fakir fanlı ısıtıcı modelleri ve fiyatları sayesinde soğuk havalar, sağlığınız için bir tehlike olmaktan çıkıp, kış aylarının güzelliklerini keşfetmenizi sağlayacaktır. Fakir’in siz değerli müşterileri için üretmiş olduğu fanlı ısıtıcı modelleri ise şu şekilde:

 • Hobby S Fanlı Isıtıcı Bej
 • Hobby S Fanlı Isıtıcı Açık Gri

Fakir mobil klima modelleri ve fiyatları

Fakir mobil klima modelleri hem performansları hem de tasarımları ile göz dolduran elektronik ürünler arasında yer almaktadır. Dilediğiniz her yere rahatlık ile taşıyabileceğiniz hafiflikte olan bu ürünler, sıcak havalarda en yakın dostunuz olma özelliğini donanımlarında bulunmaktadırlar.

Fakir mobil klima modelleri ve fiyatları ile sıcak havaların tadını, arzu ettiğiniz serinlik ayarı ile daha konforlu bir şekilde çıkarabileceksiniz. Üstelik bu ayrıcalığa, Fakir’in uygun fiyat politikası aracılığı ile sahip olarak, bütçenizi koruyabileceksiniz.

Fakir aracılığı ile ulaşabileceğiniz mobil klima modelleri şu şekilde:

 

 • Prestige Ac 9 Mobil Klima
 • Prestige Ac 12 Mobil Klima
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.