Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Soğutucu Modelleri

Fakir Vantilatör, Mobil Klima Modelleri ve Fiyatları

Yaz ayları, özellikle sıcak havadan hoşlanmayan kişiler için tam bir kabusa dönüşebiliyor. Serinleyecek bir deniz yok ise sıcak havaya dayanmakta güçlük çeken insanlar, çareyi vantilatörlerin ya da klimaların altında serinlemekte buluyor. Ancak yalnızca serinlemek amacı ile araştırma yapılmadan alınan vantilatör modelleri ve klima modelleri, yüksek fatura tutarlarına ve daha da önemlisi olası elektrik tesisatı sıkıntılarının çıkmasına neden olabiliyorlar. Bu neden ile serinlemek amacı ile seçilecek olan elektronik aletlerin yüksek teknoloji ile üretilmiş olması oldukça önemli bir başlık olarak karşımıza çıkıyor.

Yıllardır, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ve ileri teknoloji ile üretilmiş olan elektronik aletler ile hayatımızda ki varlığını sürdüren Fakir, bu kategoride de sektörün en iyi unvanına sahip. Birbirinden farklı tasarımlarda olan Fakir vantilatör modelleri ve Fakir mobil klima modelleri ile yaz aylarına serinliği getiren Fakir, kaliteli üretim sayesinde ürünlerin uzun vadeli kullanımını garanti ediyor.

Fakir vantilatör modelleri ve fiyatları

Vantilatörler, uzun zamandır hayatımızda olan ve sıcak yaz aylarında serinlemek isteyenlerin en büyük dostu olan bir soğutucu olarak karşımıza çıkıyorlar. Gelişen teknoloji ile birlikte farklı modelleri de üretilmiş olan vantilatörler, serinlemeyi sağlarken enerji tasarrufunun sağlanmasına da aracı oluyor. Bu noktada Fakir, ileri teknoloji kullanılarak üretilmiş olan Fakir vantilatör modelleri ile soğutma ürünleri başlığında ki farkını ortaya koyuyor.

Fakir’in internet sitesi aracılığı ile inceleyebileceğiniz ve yetkili bayiler aracılığı ile de canlı olarak görebileceğiniz Fakir vantilatör modelleri şu şekilde:

  • Allover 3 In 1 Vantilatör
  • TVL 100 Kule Tipi Vantilator
  • Thyra Balon Tipi Vantilatör
  • Tvl 90 S Kule Tipi Vantilator
  • Vc 20S Vantilatör

Fakir’in siz değerli müşterileri için satışa sunmuş olduğu kule tipi vantilatörler ve geleneksel tasarıma sahip olan vantilatör modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip. Geleneksel vantilatör tasarımına sahip olan vantilatör modelleri hem masaüstünde hem ayakta hem de duvara sabitlenerek kullanılabiliyor. Kule tipi vantilatör modelleri ise hem yatay hem de dikey pozisyonda rahatlık ile kullanılabilirken, uzaktan kumandası sayesinde kontrol edilebiliyor.

Fakir vantilatör fiyatları da en az vantilatör modellerinin performansı kadar dikkat çekiyor. Fakir’in en uygun fiyat politikası ile belirlemiş olduğu vantilatör fiyatları, her bir bütçeye uygun olarak belirleniyor. Bu sayede yaz aylarında serinlemek isteyen herkes, en uygun fiyata bu isteğine kavuşabiliyor.

Fakir mobil klima modelleri ve fiyatları

Sıcak yaz aylarında serinlemenin bir diğer aracı olan klimalar, Fakir’in ileri teknolojisi sayesinde portatif tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Fakir mobil klima modelleri arzu edilen her yere kolaylık ile taşınabilirken, enerji tasarrufu sağlamayı da başarıyor. Bu özellikleri ile hem doğa dostu hem de kullanıcı dostu olan Fakir mobil klima modeller, şık tasarımları ile de kullanıldığı alanlara görsellik katıyor.

Fakir farkı ile kaliteli ürün kullanımını deneyimlemenizi sağlayacak olan mobil klima modelleri şu şekilde:

  • Prestige Ac 9 Mobil Klima
  • Prestige Ac 12 Mobil Klima

Fakir mobil klima modelleri yalnızca teknik özellikleri ve tasarımları ile değil, fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor. En uygun fiyat çerçevesinde belirlenmiş olan Fakir mobil klima fiyatları sayesinde, kaliteli ürünlere bütçeniz sarsılmadan ulaşabileceksiniz.

Vantilatör nasıl seçilir?

Vantilatör seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken 4 farklı ana başlık bulunmaktadır. Öncelikle serinleme talebine hizmet edecek olan bu ürünün, farklı soğutma kademelerine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca bu ürünün uzaktan kontrol edilebilmesi amacı ile bir uzaktan kumandasının olması, konfor alanının genişlemesini sağlayacaktır.

Vantilatör seçimi için diğer bir önemli unsur ise vantilatörün salınım özelliğinin olmasıdır. Salınım özelliği olan vantilatörler, sağa ve sola dönerek bulunduğu ortamın her noktasının serinlemesini sağlarlar. Buna ek olarak evin ya da kullanıldığı diğer alanların farklı noktalarına taşınabilme özelliğine sahip olan vantilatörlerin, ağırlığı da ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken başlıklar arasında yer almaktadır.

Mobil klima nasıl seçilir?

Mobil klima seçerken dikkat edilecek en önemli hususlar ürünün ağırlığı ve BTU değerleridir. Mobil klimaların BTU değerleri, duvar tipi klimalara göre daha düşüktür. Mobil klimalar bu özellikleri ile diğer klima çeşitlerine göre enerji tasarrufunun sağlanması konusunda daha başarılıdırlar.

Mobil klimalar, bir noktadan diğer noktaya taşınabilme özellikleri sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedirler. Bu neden ile mobil klima alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri, mobil klimanın ağırlığıdır. Düşük ağırlığa sahip olan mobil klima modellerinin seçilmesi, kullanım kolaylığı açısından oldukça önemlidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.