Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre

Fakir Fritöz Modelleri

Fakir Fritözler

Yağda kavrulan yemekler, günün her öğününde, her kesimden insanın damak zevkine hitap eden, doyurucu ve lezzetli seçenekler sunar. Patates kızartması, sosis, sucuk ve benzeri iştah açıcı ve besleyici ürünler, günün her saatinde tüketilebilecek gıda maddeleridir. Yağda kızarmaları sebebiyle bazı riskler de barındıran bu ürünleri, evinizin konforunda, pratik ve sağlıklı şekilde hazırlamanız için, fritözler sizi bekliyor.

Fakir Fritöz Çeşitleri

Kızartmak istediğiniz her tür yemeği geniş haznesine doldurduktan sonra, içine önceden koymuş olduğunuz az miktarda yağ ile geniş bir sofrayı dolduracak kadar fazla yemeği, çok kısa bir süre içinde hazırlayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken, ne kızgın yağın üzerinize sıçrama riski vardır, ne de yemeğin istediğiniz gibi pişmeme ihtimali. Çünkü bu ayarlamaların hepsi, sizin için özel olarak hazırlanmış bir şekilde fritözler tasarlanırken düşünüldü ve uygulandı. Her evin ve ailenin ihtiyacı farklıdır. Bazı evlere büyük, yüksek kapasiteli ve performanslı ürünler gerekirken, bazı evler için de ergonomik, az yer kaplayan, pratik ve rahat ürünler lazım olur. Fakir ürünleri arasında tercih yaparken, hepsi aynı performansı farklı ölçülerde veren iki çeşitten birini tercih edebilirsiniz. İsterseniz aile boyu, geniş hazneli Frywell fritöz, isterseniz daha az yer kaplayan ve aynı performansı daha küçük ölçekte sunan Gala fritözün siyah ve beyaz renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Fakir fritöz özellikleri

Sizin için, evinizin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olan fritözler, istediğiniz model, tasarım ve renk seçenekleriyle sizi bekliyor. Frywell fritözün 2,5 litre yağ alabilen geniş iç hacmi, geniş aileler veya fazla sayıda misafiri doyurabilecek kadar yüksek performans sağlayabilecek bir ürün. Aynı zamanda tepesi camla kaplanmış tasarımı, içindeki ürünün pişme durumunu anlık olarak kontrol etmenize olanak sağlıyor. Taşıma kulpu sayesinde kolayca ve eliniz yanmadan çıkarabileceğiniz haznesi, yemeğinizi sadece gerektiği kadar yağ ile pişirilmiş halde yemenizi sağlıyor. Aynı performans özelliklerine sahip Gala fritöz, 1,5 litrelik iç hacmiyle, daha kompakt ve az yer kaplayan bir ürün. 130-190 derece aralığında ayarlayabileceğiniz sıcaklıkta içine koyduğunuz yemek hazır hale geldiğinde, dijital gösterge ışığı size gerekli işareti veriyor. Hangi modeli seçerseniz seçin, yemeğinizi sağlıklı, güvenli ve pratik bir şekilde hazırlamanız artık çok kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.