Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Robot Süpürge Modelleri

Fakir Robot Süpürge

Teknolojinin giderek hızla geliştiği günümüzde, eskiden beri kullandığımız birçok alet bambaşka versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Çok değil, 20 yıl önce, bilgisayarlar kocaman bir tüplü ekran ve oldukça büyük bir kasa olmadan kullanılamıyordu. Şimdi ise bir çantayla yanımızda gezdirdiğimiz ‘’ekip arkadaşımız’’ olan diz üstü bilgisayarlar kullanıyoruz. Boyutu küçülen ama işlevleri de aynı oranda çeşitlenen ve gelişen ürünler, hayatımızın her yanını sarmış durumda. Ev aletlerinin de farklı olması beklenemezdi haliyle. İşte robot süpürge, size kendinizi bilim kurgu filminin içinde hissettirecek kadar yeni ve farklı bir ürün! Ev temizlemek oldukça zahmetli bir iştir. Bir süpürgeyi oradan oraya dolaştırmak, temizlenmek istenen yerlerde ayrı ayrı gezdirmek, makinenin her yeri dolaştığına emin olmak, sıkışık yerlerdeki pislikleri almak için başlığı çıkarmak ve daha bir sürü zahmet gerektiren işlem bir arada çözülmelidir. Üstelik her şeyi elle, manuel bir şekilde kontrol ederek yapmak gerekir. Robot süpürge ise size bu işlerin hiçbirini yaptırmayacak bir icat.

Fakir Robot Süpürge: Geleceğin Temizlik Teknolojisi

Fırça süpürgeler ve küreklerle yapılan temizlik, elektriğin çekim gücü sayesinde neredeyse otomatik hale geldiğinde, hepimizin hayatında devrim niteliğinde bir değişim yaratmıştı. Toz torbasız ve sulu süpürgeler, evimizin kirli yerlerini temizlemeyi daha hijyenik ve zahmetsiz hale getirmişti. Şimdi ise geleceğin evlerimize geldiği günleri yaşamamız işten bile değil! Temizliği tamamen otomatik hale getiren robot süpürge, bilim kurgu filmlerinde izlediğimiz hikâyelerin önemli bir parçasını bize sunuyor.

Fakir robot süpürge özellikleri

Evimizde temizlik asistanımız olacak bu aşırı akıllı arkadaşımızın adı, ‘’Robert’’. Standart elektrik süpürgelerinden farklı olarak, bir hortumu ve başlığı bulunmuyor. Evet, bu uçan daireye benzeyen makine, sadece bu parçalarla çalışıyor! Peki, ama nasıl? Çevre dostu bir bataryaya sahip olan robot süpürge, şarj edilerek kullanılıyor ve iki saat aralıksız çalışabiliyor. Temizleme zamanını programlayarak, hem istediğiniz zaman temizlik işini yaptırabilir, hem de günlük rutininizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Merdiven ve köşeleri algılayarak temizlemesi gereken her yere ulaşabilen bu süpürge, aynı zamanda engel algılama özelliği sayesinde, gidemeyeceği yerleri sezebiliyor ve engellere takılmadan temizliği sürdürebiliyor. Evinizi temizlemek için daha az çaba harcayarak, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacak olan Robert, hayatınızı daha da kolaylaştırmaya geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.