Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre

Fakir Hava Temizleyici Modelleri

Ferahlık İçin Hava Temizleyici Modelleri

Kurum içerisinde yemek pişiriliyorsa gelen müşterilerde bu koku çok daha kötü şekilde hissedilir. Bu nedenle havanın temizlenmesi bu tip yerlerde daha önemlidir. Kişi sayısı da fazla olduğunda kötü hava kokusu daha çok fark edilir. Belirli aralıklarla temizlik yapan bu cihazlar böyle ortamlarda kurtarıcı niteliktedir. Rutubetli ortamda oluşan kokular baskılanamayacak şekilde rahatsız edicidir. Bu rutubet havasını ortadan kaldıran nem alma cihazları giderek artan bir popülariteye sahip.

Tüm Kötü Kokular İçin Hava Temizleyici Kullanımı

Hava temizleyici cihazlar özellikle farklı rahatsızlıkları olan kişiler için çok önemlidir. Nefes darlığı veya astım rahatsızlığı olan kişiler kötü havalardan çok daha fazla etkileniyor. Bu durumda da nefes alamama gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu sorunun ortadan kaldırılmasına yarayan hava temizleyiciler ile her dakika yenilenen hava ferah bir şekilde sizleri sarmalıyor. 70 metrekarelik kullanım alanı ile çok geniş alanları rahatlıkla temizleyen hava temizleyiciler gelişen teknoloji ile çok farklı özelliklere sahip. Kolay kontrol amacı ile 5 farklı modu bulunan bu cihaz, bulunduğu hemen her yeri rahatlıkla ferahlaştırır. Filtrelerinin kolay temizlenmesi ile de oldukça pratiktir. Karbon, TiO2 filtreleri ile havayı kötü iyonlarından ayrıştırır. Temiz havanın etkilerini size daha çok hissettirir. Baş ağrısı, migren gibi sorunlar yaşayan kapalı alan çalışanları mutlaka bu hava temizleyici cihazlar ile tanışmalıdır. Bu sayede kötü havanın yaratmış olduğu sorunlar ortadan kalkar. Kurumsal yerlerde çok kullanılan ve özellikle yemekhane bulunan yerlerde pratik olan hava temizleyiciler hemen herkese hitap eden modelleri ile sizleri bekliyor.

Rutubeti ortadan kaldıran nem alma cihazları

Rutubet en önemli konulardan biridir. Özellikle ev içerisinde yarattığı sorunlar görsel problemlerden sağlık sorunlarına kadar değişebilir. Bu nedenle mutlaka önlemi alınmalıdır. Nem alma cihazları rutubetin yaratmış olduğu sorunları ortadan kaldırır ve sağlık sorunlarının oluşmasını da engeller. Duvarlarda ve tavanlarda oluşan sorunlar nemin ortadan kalkması ile sonlanır ve bu da özellikle son katta veya bodrum katlarda oturan kişiler için büyük kolaylık sağlar. Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz nem alma cihazları içerisinde bulunan filtresi ile de kirliliğe yol açan partikülleri temizleme özelliğine sahiptir. Temiz ve rutubetsiz havanın vermiş olduğu ferahlık hissiyle çok daha motive ve dikkatli bir şekilde çalışabilir ve kendinizi zinde hissedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.