Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Su Isıtıcısı & Kettle Modelleri

Fakir Su Isıtıcısı

Söz konusu, ülkemiz gibi, sıcak içecek kültürü yoğun olan ülkeler olduğunda, konu hiçbir zaman sadece bir sıcak içecekten ibaret olamaz. Herhangi bir şekilde yakınlık kurduğumuz biriyle iletişim kurarken veya birini ağırlarken karşımızdakine gösterdiğimiz değer, çoğunlukla sıcak içeceklerin ikramı ve ikram biçimiyle orantılıdır. Birine özenerek çay demlemek veya kahve yapmak, karşımızdaki kişiyle aramızdaki ilişkinin düzeyini belirler ve daha sağlam hale getirir. Sıcak içeceklerin bu kadar önemli yer kapladığı bir kültür de, kuşkusuz sıcak suyu çabucak ve temiz şekilde istenen sıcaklığa getiren ürünler de önemli yer kaplar. Fakir su ısıtıcısı ailesi, sadece çay veya kahvenizin suyunu değil, sevdiklerinizle aranızdaki ilişkiyi de ısıtacak bir ürün yelpazesiyle sizi selamlıyor.

Fakir Su Isıtıcısı Kullanım Alanları

Su ısıtıcılar genellikle farklı amaçlar için kullanılır. Akla gelen ilk kullanım alanı, tabii ki sıcak içecek hazırlanmasıdır. Bir deyiş olarak dilimize yerleşen ‘’çay suyu koymak’’ ifadesi de, su ısıtıcıların kullanım alanlarından birisi hakkında bize fikir veriyor. Bununla beraber, çözünebilir kahve hazırlamak veya bitki çayı içmek için de sıcak su ihtiyacımızı karşılayan ürünlerdir. Fakat su ısıtıcılarının kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir. Yapılacak hemen her yemekte, belli oranda sıcak su ihtiyacı duyarız. Makarna yapmamız için de sıcak su gerekir, herhangi bir sebzeyi veya et türünü haşlayarak yapacağımız yemeklerde de. Kullanım alanınız ne olursa olsun, su ısıtıcısı ürün ailesi size yardım etmek için burada!

Fakir Su Isıtıcısı Çeşitleri

‘’Su ısıtıcısı’’ denildiğinde, genellikle akla bize kısa sürede sıcak su temin eden kettle tarzı ürünler gelir. Bunlar oldukça faydalı ürünlerdir. Ama su ısıtıcısı yelpazesi bundan daha geniştir. Farklı ebatlar ve tasarımlarda üretilen su ısıtıcıları, aynı çeşit malzemelerle kaplanarak kaliteden ödün verilmeyecek şekilde tasarlandı. Diğerlerine göre büyük bir boyuta sahip olan ve içine daha fazla su alabilen Boly, Martha ve Adel su ısıtıcıları, kullanım işlevine uygun tasarımlara sahip. Bunun yanı sıra, ergonomik ve fazla yer kaplamayan tasarımlarıyla dikkat çeken Goldie kettle ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz işlemi yine hızlı ve pratik bir şekilde tamamlıyor. İstediğiniz renk seçeneğini tercih edebileceğiniz su ısıtıcısı ürün çeşitleri, mutfağınıza çok yakışacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.