Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Çevre

cevre.jpg (136 KB)

Sadece bu gününüzü değil geleceğinizi de düşünüyor… 

Yaşanılabilir bir dünya için sorumluluklarının farkında olan Fakir, dayanıklı, estetik ve ileri teknolojiyle geliştirdiği ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Sadece yeni teknolojiler geliştirmenin yeterli olmadığını bilerek, dünyamızı koruyacak çözümler üretiyor.

eco2.jpg (33 KB) 
Elektrikli ev aletleri alırken sadece fiyatına bakarak karar vermek doğru değildir. Yıllarca kullanacağınız ev aletlerinin kullanım maliyetini de düşünmeniz gerekir. Fakir; Alman teknolojisiyle ürettiği ürünlerinde donanımlı tasarrufu sunarak maksimum sonuç, yüksek konfor, minumum enerji tüketimi sunuyor. Yıllardır bu bilinçle hareket eden Fakir, çevre dostu ürünleriyle sadece bugününüzü değil geleceğinizi de düşünüyor.

eco3.jpg (95 KB)


Doğaya duyduğu saygıyı hem üretim aşamasında hem de ürettiği ürünlerle ortaya koyan Fakir, tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Daha az elektrik harcayan elektrikli süpürgeler ve deterjan kullanımına gerek kalmadan sadece su ile hijyenik ortamlar sağlayan buharlı temizleyiciler; gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakırken aile ekonominize de katkıda bulunuyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.