Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Mutfak Şefi Modelleri

Fakir Mutfak Robotları

Ev işlerinin önemli bir bölümünü oluşturan yemek yapmak ve bunun da önemli bir bölümü olan mutfak işleri, oldukça geniş mesai alan bir alan. Bu kadar geniş mesai alan ve önemli yer işgal eden işler söz konusu olduğunda, bize yardım edecek, zamandan tasarruf etmemizi sağlarken, işimizi tatmin edici bir şekilde bitirmemizi sağlayacak yardımcılar da önem kazanıyor. Kısa bir sürede mümkün olduğu kadar fazla işi, sürdürülebilir ve tatmin edici şekilde yapan, mümkünse uzunca bir süre bozulmayıp bizi uğraştırmayacak mutfak aletleri hepimizin hayali. Ama artık hayal değil. Alman teknolojisinin kalitesi ve dayanıklı ürünlerini sizinle buluşturan mutfak robotları, artık mutfakta da yanınızda.

Fakir Mutfak Robotları Çeşitleri

Bu bildiğimiz tarzda ürünlerin yanında, bugüne kadar pek de aşina olmadığımız yenilikçi ürünler de bulunuyor. Bunlardan birisi, Multiplex Et Kıyma Aksesuarı. Kasaplarda kullanıldığını gördüğümüz bu aleti, artık evinizin konforunda kullanmanız da mümkün. Multiplex Robot Mixer ile beraber kullanılan bu ürün, mikser ürününüzü bambaşka bir fonksiyonla zenginleştirerek, et kıyma işlemlerinizi pratik, oldukça sessiz ve temiz şekilde tamamlıyor. Bu şekilde birbirine eklenen ürünler sayesinde, işlerinizi daha bütünlüklü bir çalışma sahası içinde halletmenizi sağlayan mutfak robotları ürün serisi, aynı zamanda yemekle ilgili aklınıza gelebilecek her alanda işlev gören ürünlere sahip. Sebze rendeleme aksesuarı da Multiplex mutfak robotuna entegre edilen bu seride, aradığınız mutfak yardımcınızı bulacaksınız.

Fakir Mutfak Robotu Özellikleri

Eliptik karıştırma özelliği sayesinde, içine koyduğunuz ürünü, istediğiniz ölçüde karıştırabilen ve istediğiniz kıvamı tutturmanızı sağlayan mikser, aynı zamanda paslanmaz çelikten yapılmış, 4,5 litrelik mikser kabı ile işinizi daha hızlı halletmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra, 8 adet, değişebilen hız ayarıyla istediğiniz kıvama, istediğiniz sürede ulaşmanızı da sağlıyor. Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle edinebileceğiniz mutfak robotları, her bir ürünüyle farklı bir ihtiyacınıza hitap ediyor. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip blender ve mikserleriyle şimdiye kadar benzer ürünlerle yaptığınız işleri daha tatmin edici şekilde, hızlı ve etkili yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda, bu ürünlere entegre edilen aksesuarlar sayesinde, mutfağınıza yenilik de getiriyor. Kolaylıkla temizlenebilen ve sorun çıkarmayan bu ürünler, bu sayede ihtiyacınız olduğu an yanınızda oluyor. İşiniz bittiğinde kolaylıkla çıkarabileceğiniz aksesuarlar ve ürünler, gereğinden fazla yer kaplamayan ve hantal olmayan yapılarıyla, hayatınızı kolaylaştırmak için sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.