Kaave Türk Kahvesi Makinesi Rosie
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Kaave Türk Kahvesi Makinesi Rosie

1.499,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi Rosie şık tasarımı ve rengiyle kullanıcılarının sadece damağına değil gözüne de hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Türk kahvesi ile daha da koyu hale gelen sohbetleriniz için 4 fincan kapasiteli bu ürün, beklentilerinizden fazlasını size sunuyor. Kolay ve praik kullanımı sayesinde tek dokunuşla dilediğiniz kıvamda ve bol köpüklü kahveler hazırlayabilirsiniz.

Beklentilerin Ötesinde Kahve Deneyimi

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, gelişmiş teknolojileri sayesinde kullanıcılarının ihtiyacı gözetilerek tasarlanmıştır. Işıklı uyarı sistemi ve susuz çalışmayı engelleme teknolojileri sayesinde hem gözünüze hitap eder hem de enerji tasarrufu sağlar. Otomatik kapanma emniyeti sayesinde kahveniz hazır olduğunda sizi sesli olarak uyarır ve kapanır, böylece kullanıcılarının güvenliğini de gözetir.

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Luminasense teknolojisi sayesinde kahveleriniz asla taşmaz ve tam kıvamında bol köpüklü kahve hazırlayabilirsiniz. Ürün, aydınlatma teknolojisi sayesinde kahveleriniz hazırlanırken görsel bir şölen de sunar. Şık tasarımı sayesinde gözünüze de hitap eden ürün ev ve iş yeri için kullanılabilir. Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesinde bulunan ölçü kaşığı sayesinde istediğiniz kıvamda kahve hazırlayabilirsiniz. Cezve ile hazırlanan kahveleri aratmayan ürün sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf ederek közde pişmiş kahve lezzetini yakalayabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.