Kaave Türk Kahvesi Makinesi Kahverengi
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Kaave Türk Kahvesi Makinesi Kahverengi

1.499,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi Kahverengi son teknolojilerle tasarlanmış olmasının yanı sıra klasik yöntemlerle pişirilen kahvenin tadını aratmayacak lezzeti sunuyor. Kullanımı kolay, ergonomik ve şık tasarımıyla mutfağınızda keyifli bir kahve hazırlayabilirsiniz. Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi ile tek seferde 4 fincan kahve hazırlayarak sohbetlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu İle Lezzetli Kahveler

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, su bitme emniyeti ve otomatik kapanma gibi özellikleriyle enerji tasarrufu sağlarak bol köpüklü kahveler hazırlamanıza yardımcı olur. Emniyetli kullanım sunan ürün, pişirme sensörü sayesinde kahveniz hazır olduğunda sizi uyarır ve klasik yöntemler dışında bir deneyim yaşamanızı sağlar. Luminasense teknolojisi sayesinde kahveleriniz asla taşmaz ve tam kıvamında bol köpüklü kahve hazırlayabilirsiniz. Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, aydınlatma teknolojisi sayesinde kahveleriniz hazırlanırken görsel bir şölen de sunar. Şık tasarımı sayesinde gözünüze de hitap eden ürün ev ve iş yeri için kullanılabilir. 

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, mutfağınızda en lezzetli kahveleri hazırlamanıza yardımcı olur. Cihazda var olan ölçü kaşığı sayesinde kahve miktarını ayarlayabilir ve tam kıvamında kahveler hazırlayabilirsiniz. Klasik yöntemlerin dışında son teknolojiler kullanılarak tasarlanan ürün, beklentilerinizin ötesinde kahve deneyimi sunuyor. En koyu sohbetlerinize en lezzetli kahvelerinizi Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi ile hazırlayabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.