Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Yemek Hazırlama Araçları ve Gereçleri

Filtre Seçilenleri Karşılaştır

FFakir gıda hazırlama aletleri ile yemeklerinizi ya da diğer gıdalarınızı çok kısa sürede, maksimum performans ile hazırlayabilirsiniz. Birbirinden farklı modellere sahip olan Fakir gıda hazırlama aletleri, zamandan tasarruf sağlayan teknoloji ile üretilmiştir. Ayrıca görsel olarak da oldukça iyi bir tasarıma sahip olan gıda hazırlama aletleri, mutfağınıza farklı bir hava katılmasını sağlayacaktır.

Fakir Blender Modelleri ve Fiyatları

Fakir blender modelleri ile birbirinden farklı içeriklere sahip olan yiyecekleri, çok kısa sürede bir araya getirerek mükemmel lezzetler ortaya çıkabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Fakir blender modelleri ile kendinize ya da arzunuz doğrultusunda başka konulara daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Fakir’in siz değerli müşterileri için geliştirmiş olduğu blender modellerinin her biri, kullanım kolaylığına sahiptir. Bu modeller karşılığında ödeyeceğiniz ücretler ise üründen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak kullanmak üzere satın aldığınız ürün hangisi olur ise olsun, ürünün satış fiyatı Fakir’in en uygun fiyat politikası kapsamında belirlenmiştir. Bu sayede Fakir, ürünlerin karşılığında ödediğiniz tutar konusunda içinizin daima rahat olmasını sağlar.

Kullanım amacınıza ve diğer özelliklere bağlı olarak Fakir’in sizler için geliştirmiş olduğu blender modelleri şu şekildedir:

Fakir Mikser Modelleri ve Fiyatları

Fakir mikser modelleri ile ister klasik kullanımlı, isterseniz de şeflerin kullandığı mikserlere sahip olabilirsiniz. Hazırladığınız yemeğe bağlı olarak farklı uç kullanma imkânı tanıyan profesyonel mikserler ile hamur karma fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Fakir’in sizler için geliştirmiş olduğu mikser modellerinin fiyatları en uygun fiyat politikası kapsamında geliştirilmiştir. Ürünlerin fiyatları, ürün özelliklerine göre farklılaşmaktadır. Ancak Fakir bünyesinde her bütçeye uygun olan ürünlere sahip olmak mümkündür.

Fakir’in siz değerli müşterileri için geliştirmiş olduğu mikser çeşitleri şu şekildedir:

Fakir El Doğrayıcısı Modelleri ve Fiyatları

Hem zırh yapımında hem de sebze doğramasında kullanabileceğiniz Fakir el doğrayıcısı modelleri, mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biri olacak. Fakir el doğrayıcı modelleri ile kesilmesi imkânsız olarak görünen sebzeler bile çok rahat bir şekilde, kısa zaman içerisinde tüketilecek hale getirilebilir.

Seçeceğiniz el doğrayıcısının modellerine göre uygun fiyat politikası kapsamında belirlenmiş olan satış fiyatlarına sahip olan el doğrayıcısı modelleri ile zamandan tasarruf edecek ve kendinize çok daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Bu noktada beğeninize sunulan el doğrayıcısı modelleri şu şekildedir:

Fakir Mutfak Robotu Modelleri ve Fiyatları

Fakir mutfak robotu modelleri ile mutfağınızın resmi şefi siz olacaksınız. Her hazırladığınız yemeği, farklı uç imkânı ile en profesyonel şekilde tüketime hazır getiren mutfak robotu modelleri ile mutfak sınırları içerisinde geçirdiğiniz vakti azaltırken, lezzeti arttıracaksınız.

Hazırladığınız yemeğin özelliğine bağlı olarak, kıvam ayarlama özelliğine sahip olan Fakir mutfak robotu modelleri, 8 farklı hız kademesine sahiptir. Kullanmaya başladığınız an da sizi profesyonel bir aşçıya dönüştürecek olan mutfak robotu modelleri, sizler için şu şekilde belirlenmiştir:

 • Food Master Mutfak Robotu Violet
 • Thorplex Plus Mutfak Robotu Rosie
 • Thorplex Plus Mutfak Robotu Violet
 • Thorplex Plus Mutfak Robotu Rouge
 • Culina Chef Mutfak Robotu Rosie
 • Culina Chef Mutfak Robotu Rouge
 • Culina Chef Mutfak Robotu Violet
 • Retroplex Mutfak Robotu Rosie
 • Retroplex Mutfak Robotu Rouge
 • Retroplex Mutfak Robotu Violet
 • Thorplex Mutfak Robotu Rosie
 • Thorplex Mutfak Robotu Violet
 • Thorplex Mutfak Robotu Rouge

Gıda hazırlama aletleri nasıl seçilir?

Gıda hazırlama aletlerini seçerken dikkat edilmesi gereken ilk konulardan biri, seçilen ürünün kullanım amacına ve kullanım alanına uygun olarak seçilmesidir. Ayrıca gıdaların daha hızlı hazırlanmasını sağlamak amacı ile ürünün performansının oldukça yüksek seviyelerde ancak uygun fiyatlarda sunuluyor olması önemlidir.

Gıda hazırlama aletleri seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise seçilen ürünün kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Böylelikle heves ile alınmış olan mutfak aletlerinin uzun ömürlü kullanımı garantilenmiş olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.