Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Fakir Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Geleneksel elektrikli süpürgeler denince aklımıza, toz torbası takılan, bu torbanın düzenli aralıklarla değişmek zorunda olduğu eski aletler gelir. Bu aletler çok ses çıkarır, kullanımları ergonomik değildir ve toz torbalarını çıkarıp takmak eziyet gibidir. Bir türlü yerinden çıkarılamaz, çıkarırken içindeki toz ciğerlerimizi rahatsız eder ve kolay yırtılabilen yapıları her şeyi baştan yapmamıza sebep olabilir. Yeni makinelerle beraber bu problemler ortadan kalktı. Artık çok daha işlevsel ve kolay takılıp çıkarılabilen toz torbalarına sahip elektrikli süpürgeler mevcut. Bu modeller, küçük ve pratik olmalarının yanında, geleneksel aksamların daha modern biçimlerini sunuyorlar. Ama o aksamlara artık ihtiyacınızın olmadığını söylesek? İşte toz torbasız süpürge size tam da bunu sunuyor.

Evet, yeni elektrik süpürgelerinde toz torbaları artık çok pratik. Gelişmiş filtreleme özelliklerine sahipler ve bu sayede, dışarı toz taşırmıyorlar. Bunun yanı sıra, artık daha dayanıklı malzemelerden üretiliyorlar ve kolayca takılıp çıkarılıyorlar. Ama bu toz torbaları hala o kadar da kullanışlı değil, çünkü yeni bir model çıktıkça, eski modellere ait toz torbalarını bulmak zorlaşıyor. Bu torbalar aletlere özel üretildiği için, her elektrikli süpürgenin toz torbası farklı. Toz torbasız süpürge artık bu sorunu yaşamanızın önüne geçecek nitelikte bir ürün. Gelişmiş Cyclone teknolojisi sayesinde, tozu ve havayı ayrıştıran toz torbasız süpürge, eski toz torbalı süpürgelerden farklı olarak, bu torbalara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Sağlam çekiş gücü, parça çıkarıp takmaya gerek kalmayan pratik kullanımı ve gelişmiş teknolojisiyle, şimdiye kadar bildiğimiz temizlik ürünlerinden çok farklı bir yapıya sahip.

Fakir Toz Torbasız Süpürge Çeşitleri

Annelerimizin yıllardır kullandığı geleneksel elektrik süpürgeleri, özellikleri ve güçleri ise yenilenseler bile, birçok dezavantajı beraberinde getirebiliyor. İstediğimiz ev işlerini kolayca yerine getirmelerine rağmen, çok da pratik bir kullanım sağlamayan bazı özellikleri, bize zorluk çıkarabiliyor. Teknolojinin birçok olasılığı mümkün kılmasıyla, farklı özelliklere sahip ve eskilerinden keskin dönüşümlerle ayrılan çeşitler, yenilikçi çözümler sunuyor. Toz torbasına sahip olmayan süpürgeler, sadece yeni ve modern görünümleriyle bile beklentileri karşılıyor. Gelişmiş hava filtresine sahip bu ürünler, kullanımı çok daha sağlıklı hale getiriyor. 2400 watt çekiş gücüne sahip olan kuru vakumlu süpürgeler ve daha pratik olan diğer çeşitler, farklı ve pratik yapılarıyla öne çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.