Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Ütü Modelleri

Tüm yaşam alanlarında hatta seyahatlerde bile aktif olarak kullanılan ütüler, Fakir’in yüksek teknolojisi ile bambaşka tasarımlarda ve özelliklerde karşınıza çıkıyor. Fakir’in kullanım pratikliği sağlayan, uzun ömürlü ütü modelleri arasından dilediğinizi kullanım amacınıza ve kullanım alanınıza göre güven ile tercih edebilirsiniz. Fakir ütü modelleri sayesinde ütü yapmayı sevmeyen kişiler bile hayatlarında bambaşka bir deneyimi yaşayacak.

Fakir Ütü Modelleri

Kullanım amacına ve kullanım alanına göre farklı donanım özelliklerine sahip olan Fakir ütü modellerinin her biri, en son teknoloji ile üretilmiştir. Son teknolojinin kullanıldığı Fakir ütü modelleri ise sizler için şu şekilde belirlendi:

Fakir buharlı ütü modelleri

Fakir buharlı ütü modelleri, bir ütüden beklediğiniz bütün hizmetleri size sunan özelliklere sahiptir. İçerisinde bulunan suyu buhara çeviren ve donanımında kullanılan diğer özellikler sayesinde bu buharı çok şiddetli bir etki ile giysilere püskürten buharlı ütüler, kırışıklıkların çok daha kısa sürede giderilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Fakir buharlı ütü modellerinin seramik tabanları sayesinde ütüler kıyafetlere yapışmıyor. Bu özelliği ile buharlı ütüler, kıyafetlerin de uzun süre aynı yenilikte kalmasını sağlıyor.

Fakir’in, müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu termostat özellikli ütü modelleri ise şu şekilde:

  • Mercy Buharlı Ütü
  • Spring Buharlı Ütü
  • Avanti Buharlı Ütü
  • Veronica Buharlı Ütü

Yukarıda belirtilmiş olan Fakir buharlı ütü modellerinin her biri farklı renk seçeneklerine sahip. Zevkiniz doğrultusunda herhangi bir rengi seçebilir, ürünün kullanım amacının yanında gözünüze de hitap etmesini sağlayabilirsiniz.

Fakir kazanlı ütü modelleri

Fakir kazanlı ütü modelleri, şimdiye kadar kullanımına alışılmış olan klasik ütü modellerinden farklıdır. Buhar kazanlı ütüler kullanım pratikliği açısından, diğer ütülerden çok daha avantajlıdır. Üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde suyu çok daha kısa sürede ısıtmayı başaran kazanlı ütüler, bu özellikleri ile zamandan oldukça fazla tasarruf edilmesini sağlar.

Kırışıklıkları kısa sürede gideren Fakir kazanlı ütü modelleri ise şu şekilde:

Yukarıda belirtilmiş olan modeller, birbirinden farklı renklere sahiptir. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz modellerin her biri hayatınızı kolaylaştırma fikri tabanında geliştirilmiştir.

Hangi ütüyü almalıyım?

Hangi ütüyü tercih edeceğine karar veremeyen kişiler için birden fazla ütü seçeneğini marka sınırları içerisinde satış sunan Fakir, her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Ütü almak isteyen vatandaşların bu modeller arasından hangisini tercih edeceğine karar vermesi ise yalnızca fiyata bağlı değildir. Kişiler kullanım amaçlarına ya da ütüyü muhafaza edecekleri alanın genişliğine göre de değişiklik göstermektedir. Fakir, bu başlıkların altında yer alan onlarca ütü modeli ile her türlü ütü ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermeyi başarıyor.

Ütü alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Bir ütüye ihtiyacı olan kişilerin en verimli ütü alışverişini gerçekleştirebilmeleri amacı ile dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Ütü alırken dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapışmaz ütü tabanı
  • Watt gücü
  • Buhar hacmi
  • Kirece dayanıklılık
  • Enerji tasarrufu
  • Düşük ağırlık

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.