Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Buharlı Pişirici Modelleri

Filtre Seçilenleri Karşılaştır

Vitamin Kaybını Engelleyen Pişiriciler

Pişirme yöntemleri farklı şekillerde karşımıza çıksa da vitamin kaybını engellemeden pişirme yöntemleri en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Vitaminleri ve minerallerin besinlerin içinde kalması için doğru pişirme teknikleri kullanmak oldukça önemlidir. Bu pişirme yöntemlerini bilmek ve uygulamak sağlıklı beslenmenin temelini oluşturur. Sebzelerden farklı tatlılara kadar kolaylıkla sağlıklı bir şekilde pişirmenizi sağlayan pişiriciler son zamanların en çok konuşulan ürünleri arasında yerini alıyor. Ocak kullanmayı engelleyen ve harlı ateşte pişirmenin zararlarını ortadan kaldıran pişiriciler sayesinde artık her yemek daha lezzetli ve daha sağlıklı. Geleneksel yöntemleri geride bırakmayı sağlayan bu ürün sayesinde çok daha kısa sürede ve eşit bir şekilde pişen yiyecekler ortaya koymak ve bunları sunmak mümkün.

Pratik ve Kullanışlı Pişiriciler

Birçok yemeği yapmayı sağlayan pişiriciler adının duyulmaya başlaması ile daha çok tercih edilmeye başlandı. Buharlı pişirme özelliği sayesinde yiyeceklerin çok daha sağlıklı ve lezzetli pişmesini sağlayan bu mutfak aletleri kullanışlılığı ve pratikliliği ile de öncü olmaya aday. 20 çeşit otomatik pişirme programı sayesinde kendinizi yormada ve yemeğinizin başında beklemeden çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yemek yapmak mümkün hale geliyor. Dokunmatik kontrol paneli hem erkek hem de kadınlar için oldukça pratik. Sevilen yemekler için kendinizi yormadan sadece gerekli malzemeleri koyarak rahatlıkla yemek yapabilirsiniz. 24 saate kadar sıcak tutma özelliği ile yemeğinizi istediğiniz zaman tüketemeyecek olsanız da aynı sıcaklık ve tazelikte yemeğinizi bekletebilirsiniz. Erkenden yaptığınız yemeklerinizi akşam misafirlerinize aynı sıcaklıkta sunmak en büyük kolaylıklardan bir tanesi.

En uygun pişirici fiyatları

Farklı özellikleri ile karşımıza çıkan pişiriciler indirimler ile çok uygun fiyatlara satın alınabilir. 1100-1300 TL arasında değişen fiyatları olan fakir pişiriciler en lezzetli ve sağlıklı yiyecekler için yardımcınız olmaya aday. Ocak kullanmadan ve yemek kokmadan yiyecek hazırlamayı mümkün kılan bu ürün ile misafirlerinizi kolaylıkla ağırlayabilirsiniz. Sadece malzemeleri ekleyerek otomatik yemek pişirme programları sayesinde en iyi yemekleri yapabilir, lezzetli yemeklerinizi misafirlerinize sunmanın tadını alabilirsiniz. Özelliklerine göre değişen fiyatlarda karşımıza çıkan pişiriciler tatlı yapmak için de size yardımcı oluyor. Başlangıçlardan tatlıya kadar her türlü yemeği sunmanızı sağlayan bu ürün ile yemek yapmamak artık maziye karışıyor. Pişiriciler mutfaktaki en yakın yardımcınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.