Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Erkek Bakım Setleri

Filtre Seçilenleri Karşılaştır

 Fakir Erkek Bakım Kiti Modelleri ve Fiyatları

Büyük bir kesim, bakımın yalnızca kadın bireyleri ilgilendiren bir konu olduğunu düşünmektedir. Ancak erkek bireyler de hak ettikleri saç ve sakal bakımlarını yaptırmak ya da yapmak konusunda özgürdür. Dış görünümüne önem veren erkekler, yalnızca berberler de değil kendi evlerinde de bir bakım rutini oluşturup, hak ettikleri kişisel bakıma kavuşabilirler.

Kişisel bakım her bireyin en temel haklarından biridir. Bakımların doğru ve en hijyenik şekilde yapılabilmesi için kullanılması gereken bakım araçları da büyük önem göstermektedir. Bu noktada erkek bireylerin kullanabilecekleri kişisel bakım ürünleri her ne kadar kısıtlıymış gibi düşünülüyor olsa da Fakir, ileri teknoloji ile ürettiği erkek bakım kiti ürünleri ile bu algıyı kırmaya adaydır.

Fakir erkek bakım kiti, tek üründe birden çok aksesuar barındırmaktadır. Bu özellikleri ile bir erkeğin kişisel bakımı için ihtiyaç duyduğu her ürünü tek başlıkta toplayan bakım kitleri, Fakir erkek bakım kiti fiyatları konusunda da oldukça iddialıdır. Fakir’in uygun fiyat politikası ile belirlemiş olduğu Fakir bakım kiti fiyatları, ürünlerin performansları ile ters orantılıdır. Yani Fakir markasından alınan bakım kiti ürünleri yüksek performans gösterirken, ürünlerin fiyatları oldukça uygun seviyededir.

Fakir’in internet sitesi ya da Fakir markasının yetki verdiği yetkili satış mağazaları aracılığı ile ulaşabileceğiniz erkek bakım kitleri şu şekildedir:

Erkek bakım kiti içerisinde neler var?

Fakir erkek bakım kitleri, dışarıdan bakıldığında her ne kadar tek ürünmüş gibi gözüküyor olsalar da ürünlerin içerisinde Fakir’in siz değerli müşterileri için hazırlamış olduğu sürpriz parçalar bulunmaktadır.

Fakir bakım kiti ürünleri, tek ürün ile birçok talebin karşılanmasını sağlamaktadırlar. Fakir markası aracılığı ile satışa sunulmuş olan bakım kitlerinden birini satın almanız durumunda sahip olacağınız ek ürünler şu şekildedir:

  • Ekstra geniş saç kesme başlığı
  • Hassas detay başlığı
  • Silikon koruyuculu vücut tıraş bıçağı
  • Kulak- burun kılı temizleme başlığı
  • Yüz tıraş başlığı
  • 4 farklı saç kesme tarağı
  • 3 farklı sakal kesme bıçağı
  • Sağ ve sol olmak üzere 2 farklı favori şekillendirme tarağı

Erkek bakım kitlerinin özellikleri

Fakir erkek bakım kitlerinin özellikleri seçtiğiniz bakım kiti modeline göre değişmek ile birlikte, ürünlerin teknik özellikleri genel olarak aynıdır. Öncelikle bir elektronik ürün alışverişinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta olan şarj konu başlığı, Fakir’in bakımı kiti ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

Fakir erkek bakım kiti ürünlerinin şarj süresi sayesinde 1 saat aralıksız olarak ürünü kullanabilir ve dilediğiniz bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün şarjı bittikten sonra güvenli bir şekilde şarj etme ünitesine ürünü yerleştirebilir ve ürünün kısa sürede tekrar şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Islak ya da kuru fark etmeden, tercihiniz doğrultusunda belirleyeceğiniz kullanım şekillerine ayak uydurabilen Fakir erkek bakım kitleri, silikon başlıklı koruyucusu sayesinde yalnızca saç ya da sakal bakımına değil, vücut bakımına da aracı olmaktadır. Bu başlık sayesinde vücudunuzun istenmeyen tüylerinden rahatlık ile kurtulabilir, arzu ettiğiniz vücut görünümüne kavuşabilirsiniz.

Erkek bakım kitlerinin sahip oldukları farklı başlıklar ile saçlarınızı istediğiniz boyutta kesebilir, sakallarınızı arzu ettiğiniz görünüme kavuşturabilir ve favorilerinize istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Erkek saç sakal bakım kiti nasıl kullanılır?

Fakir erkek saç sakal bakım kiti kullanımı oldukça pratiktir. Saçın ya da sakalın arzu edilen boyutta olmasını sağlayacak olan uygun başlığın, ürüne entegre edilmesi ile birlikte ürün kullanıma hazırdır. İsterseniz ıslak olarak isterseniz de kuru olarak, ürünü rahatlık ile kullanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.