Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre

Fakir Waffle Makinesi Modelleri

Fakir Waffle Makineleri

Avrupa kökenli lezzetler arasında bulunan waffle, ülkemizde özellikle son 10 yılda son derece popüler olan bir ürün. Hamurdan yapılan bir kat üstüne istenen her ürünün konulmasıyla oluşan bu tatlı yemek, lezzetli ve tatlı olduğu kadar doyurucu da. Ülkemizde neredeyse her şehirde üretilen bu tatlı lezzet, Avrupa’da 2. Dünya Savaşı sonrası dönemde özel bir sükse yakaladı. Pratik bir şekilde hazırlanabilen mayalı hamuru ve istenen, elde bulunan her malzemeyle yapılabiliyor olması, bu tatlıyı ayrı bir cazibe nesnesi haline getirdi. Türkiye’de farklı fiyat seçenekleriyle yiyebileceğiniz bu tatlıyı, artık evinizde hazırlamanız da mümkün. Waffle makineleri, zaten pratik olan bu lezzeti, daha da kolay hazırlanabilir ve herkes tarafından yapılabilecek kadar basit hale getiriyor.

Fakir Waffle Makineleri Çeşitleri

Waffle aslında oldukça pratik bir yemek çeşididir. İlk olarak Belçika’da ortaya çıkan bu lezzet, farklı şekillerde de üretilebiliyor. Brüksel usulü, kare şeklinde ve gözenekleri son derece derin olan waffle, içine konacak malzemenin daha çeşitli ve yoğun olmasına olanak sağlıyor. Liege usulü waffle ise daha küçük ve ince olmasına rağmen, oldukça doyurucu bir lezzettir. 1964 yılında New York’ta düzenlenen yemek fuarında, mucidi olan Belçikalı çift tarafından tanıtılan bu yemek, bu tarihten önce, hem Brüksel, hem Liege usulü yapılışı ile yakaladığı başarıyı, fuarın ardından katlanan bir hızla sürdürdü. Şimdi ise evinizde, sizin istediğiniz usulde hazırlanması, waffle makineleri ile mümkün hale geldi.

Fakir Waffle Makineleri Özellikleri

1000 Watt enerjiyle çalışan waffle makineleri, geniş hazneli ve büyük waffle’lar yapmanızı sağlıyor. Kolay kullanmanız için dijital menüsü ve ayarlanabilir ısı kontrol özelliğine sahip olan waffle makineleri, tamamen sizin kullanım konforunuz düşünülerek hazırlandı. Isındığında elinizi yakmadan tutmanızı sağlayan özel hazırlanmış kulp sayesinde, hiçbir iş kazası riski taşımayan bu aletler, hamuru kızartmak için ideal olarak hazırlanmış, yapışmaz tabana da sahip. İstediğiniz kıvamı tutturabileceğiniz ve ayarlanabilir ısı kontrolü sayesinde, waffle hamurunun istediğiniz zaman, istediğiniz pişme oranında hazırlanmasını sağlayacağınız waffle makineleri ile evinizdeki lezzetlere şimdiye kadar bakmadığınız bir açıdan bakacaksınız. Ülkemizde oldukça popüler bir lezzet olan waffle, şimdi evinizin konforunda, istediğiniz zaman, bütçenize uygun biçimde üretebileceğiniz bir tat. İstediğiniz tasarım ve özellikteki modeli satın alarak, kendinize vereceğiniz lezzet molasının aromalarını seçmeye şimdiden başlayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.