Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Hijyen & Sağlık Gereçleri

Fakir Sağlık Hijyen Ürünleri ve Fiyatları

Herkesin kendince, kişisel sağlığı üzerinde birtakım yatırımları bulunmaktadır. Çoğu kişi, yeteri miktarda takviye aldığında, spor yaptığında ya sağlığı olumlu etkilediği düşünülen diğer adımları yerine getirdiğinde sağlıklı bir yaşam için yapılması gereken her şeyi tamamladığını düşünür. Ancak işin aslı öyle değildir. Elbette ki kişisel sağlığın sağlanması amacı ile doktor kontrolünde alınan takviyeler ya da diğer adımlar, olumlu sağlık etkilerine sahiptir. Ancak unutulmamalıdır ki sağlık ya da sağlıksızlık, ilk olarak bulunduğumuz ortamlardan yayılmaktadır. Bu noktada yaşam alanlarımızın ya da vakit geçirdiğimiz diğer alanların hijyene kavuşturulması oldukça önemlidir.

Ev, iş yeri, ofis ya da diğer yaşam alanlarının hijyen kurallarına uygun bir şekilde dizayn edilmesi ve temizlenmesi, kişisel sağlık üzerinde direkt olarak etkiye sahip olan bir konu başlığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşam alanlarımız ya da bulunduğumuz diğer ortamlar için hijyenik adımların atılması, daha kaliteli bir yaşam sürmemizi sağlayacaktır. Bu noktada yararlandığımız ürünlerin seçimi, oldukça önemlidir.

Sahip olduğu profesyonellik ve ileri teknoloji ile yıllardır elektrikli ürün piyasası içerisinde hizmet veren Fakir markası, yeni dönem itibari ile hijyen ürünleri ile de adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Fakir’in hem tecrübesi hem de teknolojik gücü ile üretmiş olduğu Fakir sağlık hijyen ürünleri, yaşam alanlarınızın hak ettikleri hijyene kavuşmalarını sağlarken sizlerin de daha kaliteli bir yaşam sürmenize aracı olmaktadır.

Fakir’in diğer kategori altında müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu tüm ürünlerde olduğu gibi hijyenik ürünler için de uygun fiyat politikası benimsenmiştir. Fakir sağlık hijyen ürünleri fiyatları, her bütçeye hitap edebilecek şekilde belirlenmiş ve böylelikle sağlıklı bir yaşam sürmenin herkesin hakkı olduğu düşüncesinin arkasında durulmuştur.

Fakir’in internet sitesi ya da Fakir tarafından yetki verilmiş olan satış mağazaları aracılığı ile kısa sürede sahip olabileceğini Fakir sağlık hijyen ürünleri şu şekildedir:

 • Hypo Clean Sterilizasyon Sağlayan Su Üretme Cihazı
 • Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici
 • Drywind Nem Alma Cihazı
 • AQUA GIO Hidrojenli Su Üretme Cihazı
 • Airbee Araba Hava Temizleyici
 • Life by Fakir Ekolojik Vegan Bulaşık Makinesi Tableti (30'lu)
 • Life by Fakir %100 Bitkisel Bazlı Doğal Çamaşır Toz Çamaşır Deterjanı 1,5 kg (30 yıkama)
 • Life by Fakir Baby Doğal Granül Sabun 1 kg
 • Life by Fakir Baby Bitkisel Bazlı Konsantre Yumuşatıcı 1500 ml (60 yıkama)
 • Life by Fakir %100 Bitkisel Bazlı Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml (60 yıkama)
 • Life by Fakir Baby Bitkisel Bazlı Sıvı Çamaşır Deterjanı 1500 ml
 • Life by Fakir %100 Bitkisel Bazlı Vegan Sıvı Çamaşır Deterjanı 1500 ml (Renkliler ve Beyazlar)
 • Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı
 • Airwell Ultrasonik Hava Nemlendirici
 • Luminoso Smart Akıllı İyonik Hava Temizleyici
 • Drywell Nem Alma Cihazı
 • Vita İyonik Hava Temizleyici

İyonik hava temizleyici ne işe yarar?

İyonik hava temizleyicisi avantajları arasında gösterilebilecek en önemli faktör, ürünün yaşam alanlarının havasında yaşayan bakterileri ortamdan uzaklaştırıyor olmasıdır. Ayrıca ortamdan kötü kokuların da uzaklaştırılmasını sağlayan iyonik hava temizleyicileri hem hijyenik hem de ferah bir havanın teneffüs edilmesini sağlamaktadırlar.

Fakir iyonik hava temizleyici özellikleri ve fiyatları

Fakir iyonik hava temizleyici özellikleri, kullanmak üzere tercih edilecek olan modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak Fakir hava temizleme ürünleri genel olarak, havada bulunan ve direkt olarak insan sağlığını tehdit eden mikroorganizmaların temizlenmesini sağlamaktadırlar. Sahip oldukları 4 filtre aracılığı ile işlevlerini yerine getiren bu ürünler, ortamların hijyenik bir havaya sahip olması üzerinde aktif role sahiptirler.

Fakir iyonik hava temizleyici fiyatları da ürün modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak kullanmak üzere hangi modeli tercih ederseniz edin, her bir ürünün fiyatı Fakir’in uygun fiyat politikası çerçevesinde belirlenmiştir.

Nem alma cihazı ne işe yarar?

Nem alma cihazlarının kullanım amacı, hava içerisinde bulunan fazla nemin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamaktır. Böylelikle ortam içi nem seviyesi, bilimsel olarak belirlenmiş olan sağlık kriterlerine uyum sağlar ve fazla nemli ortamda oluşan duvar rutubetlerinin ortaya çıkmasını engeller.

Fakir nem alma cihazı özellikleri ve fiyatları

Fakir nem alma cihazı özellikleri, kullanılmak üzere tercih edilecek olan modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak Fakir nem alma ürünleri genel olarak, havada bulunan fazla nemin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Yüksek performansı ve 20 litreye kadar varan nem kapasitesi ile rakipleri arasından sıyrılan bu ürünler, uygun Fakir nem alma cihazı fiyatları ile göze çarpmaktadırlar.

Fakir hava nemlendirici özellikleri ve fiyatları

Fakir hava nemlendirici özellikleri, kullanılmak üzere tercih edilecek olan modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak Fakir hava nemlendirici ürünleri genel olarak, kuruyan ve uzun süre maruz kalındığında insan sağlığını tehdit eden havanın nemlenmesini sağlarlar. Bu özellikleri ile daha konforlu bir hayata sahip olmanızı sağlayan ürünler, her türden bütçe göz önünde bulundurularak belirlenmiş olan Fakir hava temizleyici fiyatları ile de kullanıcılarından tam not almaktadırlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.