Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Toz Torbalı Süpürge Modelleri

Fakir Toz Torbalı Süpürge

Ev temizliği denilince aklımıza gelen ilk aletlerden birisi, şüphesiz elektrikli süpürgedir. İcat edildiği zamandan bu yana, ev temizliğindeki en önemli yardımcılarımız olan elektrikli süpürgeler, farklı fonksiyon seçenekleriyle bize yardım etmeye devam ediyor. Bu seçenekler arasında, yıllardır ülkemizde güvenle kullanılan ve en çok tercih edilenlerden birisi olan toz torbalı süpürge, o hep bildiğimiz ve güvendiğimiz sıcaklığı bize sunuyor. Ev işlerinizde size yıllardır destek olan, tanıdık ve bildik bir dost arıyorsanız, toz torbalı elektrikli süpürgeler, farklı fonksiyon ve tasarım seçenekleriyle sizi bekliyor. Ülkemizde, elektrikli süpürge denince yıllardır aklımıza gelen ilk markalardan birisi olan Fakir, üstlendiği aileye yardımcı olma misyonunu yerine getirirken, yıllardır işlerimizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Evlerde eskiden beri kullandığımız klasik ev aletlerinin gelişmiş ve ileri teknolojiyle buluşmuş versiyonlarının yanı sıra, yenilikçi ve farklı fonksiyonlara sahip teknolojik ürünler de karşımıza çıkıyor.

Fakir Toz Torbalı Süpürge Çeşitleri

Elektrikli bütün aletlerde önemli bir yer tutan görsellik ve ergonomik kullanım düşünüldüğünde de öne çıkan modeller mevcut. Başlık çeşitleri, emiş gücü farklı süpürgeler ve farklı renk seçenekleriyle, ev işlerindeki bildiğiniz, tanıdığınız yardımcınız sizlerle.

Fakir Toz Torbalı Süpürge Özellikleri

Toz torbalı süpürgeler, eskiden beri evlerimizde kullandığımız aletler. Durum böyle olunca, bu aletlerle ilgili bildiğimiz doğru ve yanlış her şey tercih yaparken aklımızdan geçiyor. Toz torbalı süpürge, bu konudaki kötü ezberleri yok eden teknolojiye sahip. Örneğin, toz torbasının makineyi açtığımız anda bizi öksürten, zor temizlenen ve hiç işlevsel olmayan eski modellerini düşünebiliriz. Yerine yerleştirmenin de, makinenin içinden çıkarmanın da çok zor olduğu, içindeki her şeyi dışarı taşıran ve çabuk yırtılan torbalar eskiden bize çok zorluk çıkarıyordu. Ama Fakir toz torbalı süpürge çeşitlerinde böyle bir problem karşımıza çıkmıyor. Gelişmiş bir filtreye sahip olan toz torbasını, kolayca sökülüp takmak mümkün ve bunu yaparken elektrikli süpürgenin içinde bulunan 5 katlı filtrenin sağlıklı yapısı kolaylık sağlıyor. Yine aletin içinde bulunan mikro ana filtre, en küçük toz ve pisliği bile kolayca yakalamasını sağlıyor. 1900 watt çekiş gücüne sahip olan Fakir elektrikli süpürge, bu performansını kolay ve konforlu kullanımla birleştirme işini ustaca beceriyor. Evimizi temizlerken eskiden beri kullandığımız bir yardımcımızın, gelişmiş versiyonu sizlerle beraber.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.