Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Saç Maşası Modelleri

Fakir Saç Maşası Modelleri ve Fiyatları

Kişisel bakımın en önemli adımı olan saç bakımı hem kadınların hem de erkeklerin fiziksel görünümlerinin arzu ettikleri seviyeye ulaşmasında oldukça önemli bir konu başlığı olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüz gelişen teknolojisi içerisinde, saç bakımını yapmak ya da saçı şekillendirmek adına her ne kadar çok çeşitli ürünler üretiliyor olsa da birçok kullanıcı, arzu ettikleri saç görünümüne bir türlü kavuşamıyor olmaktan şikâyet ediyor. Bu noktada elektronik ürünlerin hemen hemen hepsinde deneyime sahip olan ve vizyonerliği sayesinde sürekli olarak kendisini geliştirmekte olan Fakir markası, işi devralıyor.

Fakir, yıllardır elektronik ürün sektöründe bulunuyor olmasını ve ileri teknolojilere sahip olmasını bir avantaja çevirerek, üretmiş olduğu yüzlerce ürünün arasına kişisel bakım kategorisini de ekliyor ve saç bakımını yapmak için arayış içerisinde olan müşterilerine en güvenilir ürünler ile buluşturuyor.

Fakir’in son teknolojiden yararlanarak üretmiş olduğu kişisel bakım ürünlerinden biri olan Fakir saç maşası ürünleri, üretimlerinde kullanılan malzemeler ve Fakir’in sektör içi performansı ile bir araya getirilerek, kusursuz performansa sahip olan ürünler olarak karşımıza çıkıyorlar. Arzu ettiği saç şekline en kısa sürede ancak en güvenli şekilde kavuşmak isteyen bireyler, Fakir saç maşası modelleri ile taleplerine kavuşuyorlar.

Fakir’in yeni teknoloji ile üretmiş olduğu saç maşası modellerinin her biri, markanın uygun fiyat politikası kapsamında belirlenmiş olan fiyatlara sahiptir. Bu noktada kişisel bakımına ve fiziksel görünüşüne önem veren her birey, bütçesi ne olur ise olsun kendine uygun olan saç maşası ürünlerine Fakir saç maşası fiyatları farkı ile kavuşma imkanına ulaşıyor.

Fakir’in resmi internet sitesi ya da Fakir’in yetki vermiş olduğu satış mağazaları aracılığı ile ulaşabileceğiniz saç maşası modelleri ise şu şekilde:

 • Pixie Wag Maşa Başlığı
 • Lyric Poem Saç Maşası Beyaz Rose Chrome
 • Estelle Saç Maşası Siyah Krom Rosie
 • Pixie Saç Şekillendirme Seti
 • Estelle Saç Maşası Beyaz Krom Rosie

Fakir saç maşası özellikleri

Fakir saç maşası özellikleri, kullanılmak üzere tercih edilecek saç maşası ürününe göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel çerçeve kapsamında değerlendirildiğinde, ürün kalitesi her model için geçerli olan bir kriter olarak ön plana çıkmaktadır.

Fakir saç maşaları, her türlü saç tipine sahip olan kişiler tarafından rahatlık ile kullanılabilmektedir. Ürünün iç kısmında kullanılan plakalar saça zarar vermez ve böylelikle saçın şekillendirilmesi esnasında, saç bakımının da yapılmasını sağlarlar. 200 dereceye kadar ısınabilen Fakir saç maşası modelleri, kısa süre içerisinde maksimum performansa ulaşarak zaman tasarrufunun sağlanmasına aracı olurlar.

Fakir saç maşası modelleri ile hem günlük dalgalı saç modellerine hem de daha abartılı buklelere sahip olmak mümkündür. Ayrıca yüksek güvenlik önemleri çerçevesinde geliştirilmiş olan ürünler, elektrik tesisatının zarar görmesine neden olmazlar.

Fakir saç maşası fiyatları

Fakir saç maşası fiyatları, tercih edilecek ürünün modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak saçı şekillendirmek üzere hangi Fakir saç maşası modeli tercih edilir ise edilsin, Fakir’in müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışı sayesinde hiçbir bütçe bu ürün alışverişinden olumsuz olarak etkilenmeyecektir.

Saç maşası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Saç maşası seçimi, sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen her bireyin dikkat etmesi gereken önemli bir başlık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada yapılan araştırmalara göre saç maşası alışverişlerinde dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde özetlenebilir:

 • Maşa kalınlığı
 • Isı ayarı
 • Maşanın iç yüzeyinde kullanılan materyaller
 • Güvenlik önlemleri
 • Kablo uzunluğu
 • Farklı aparatların varlığı

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.