Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi ile kuaförde ya da berberde kaybettiğiniz vakti size geri verir. Saç kesme ya da tıraş olma gibi işlemlerinizi ergonomik, pratik ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz ürün sayesinde ev ortamında saç ve sakallarınızı dilediğiniz gibi kesebilir ya da şekil verebilirsiniz. Özellikle erkeklerin hayatını çok kolaylaştıran Fakir Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi’nin farklı başlıkları sayesinde profesyonel ve fonksiyonel kullanımı evinize taşıyabilirsiniz.

Kişisel Kuaförünüz Artık Elinizin Altında

Fakir Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi, kuaför salonlarında ihtiyacınız olan tüm ekipmanları evinize göndererek fonksiyonel kullanım imkanı sunar. 0.5, 1.0, 1.5, 2.0 ve 2.5 mm şeklinde ayarlanabilen 5 farklı uzunluk seçeneğiyle saçlarınızı veya sakallarınızı dilediğiniz şekilde kesebilirsiniz. 4-6 mm, 7-9 mm, 10-12 mm, 16-18 mm, 22-24 mm ve 28-30 mm şeklinde ayarlanabilen 6 farkı uzunluk seçenekleriyle ayarlanabilen kesme tarağı sayesinde kuaföre gitmeden bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakir Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi’ni açma kapama tuşlarıyla kolayca kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz kablolu dilerseniz kablosuz olarak kullanabileceğiniz ürün sayesinde bakımınız hiçbir zaman yarıda kalmaz. 

Fakir Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi, güçlü bataryası sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunar. Lityum iyon teknolojisi sayesinde cihazınız 90 dakika gibi kısa süre içinde şarj olur. 60 dakika boyunca kesintisiz kullanım sunan ürün, saklama standıyla güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Titanyum kaplı sabit bıçağı seramik hareketli olması nedeniyle uzun ömürlü kullanım sunar. Set içerisinde 1 adet ince taraklı bıçak başlığı, temizleme fırçası, adaptör kablosu ve bakım yağı gibi ekstraları olan cihaz sayesinde evde bakım keyfini sürebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.