Epilatörler

Kadınların hemen hepsinin ortak derdi istenmeyen tüylerdir. Pürüzsüz ve yumuşak bir ten de kadınların ortak hayalidir. Tüyleri alma işlemleri genellikle ciltte sorunlar meydana getirir. Bilinen eski moda yöntemler ciltte tahriş ve kızarıklık ya döküntü gibi problemleri yaratacağı için bu sorunu ortadan kaldıran tüy alma yöntemleri oldukça kıymetli görülür.  

Filtrele

En İyi Epilatörler

Epilatörler,  cildin pürüzsüz ve tüysüz bir hale gelmesine yardımcı olur. Dilediğiniz pürüzsüzlük için size yardımcı olan ve en kısa tüyleri bile kökünden almaya yarayan Epilatörler, en çok kullanılan tüy alma yöntemlerinden biridir. Ağda veya tıraş gibi ciltte reaksiyon meydana getirebilecek tüy alma yöntemlerinden uzaklaşıp cilde parlaklık ve pürüzsüzlük kazandıran epilatör yöntemlerine ağırlık vermek gerekir.

Pratik Epilatör Kullanımı

Epilatörler kullanım yönüyle de oldukça kolaylık sağlar. Hemen herkesin rahatlıkla kullanabildiği bu cihazlar ile tüyleri yok etmek oldukça basittir. Pürüzsüz bir cildi size sunan epilatörler ile tüyler hem azalacak hem de sizi rahatsız etmeyen bir hale dönüşecektir. Yoğunlaştırılmış atışlı ışık teknolojisi kullanılan IPL epilatörler son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesidir. Evinizin rahatlığında lazer epilasyon hissi veren ve tüylerin azalarak yok olmasına neden olan bu cihazlar ile pürüzsüz bir cilt elde etmek çok kolay. Kozmetik enstitüsü onaylı cihazın bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Cilt üzerinde sorunlar yaratmaz ve size istediğiniz yumuşaklığı rahatlıkla verir. Hızlı uygulama sayesinde saatlerinizi geçirmeden yaklaşık 26 dakikada tük vücuda atış yapılmasını sağlar. Vücudunuzdaki tüm tüylerden yaklaşık yarım saat içerisinde kurtulabilirsiniz. Hızlı kaydırma özelliği sayesinde kesintisiz bir epilasyon keyfi sağlar. Acısız ve tahrişsiz bu yöntem sayesinde epilasyon hiç bu kadar kolay olmamıştı. Güzellik salonlarında kullanılan teknolojiyi evinizin rahatlığına getirerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hassas başlık sayesinde sadece vücutta değil yüzde de harikalar yaratan epilatörler, son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alıyor. Cilt tonu ve tüy rengini belirlemeye yarayan cilt temas sensörü ile cildinize uygun ışık atışının belirlenmesini sağlıyor. Hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler ile epilasyon yapmak çok basit.

Sevilen epilatör fiyatları

Bu epilatörler uzun zamanlı kullanım sağladığı için fiyatlarda farklılık gözlenebilir. 1473 TL -3588 TL arasında değişen bu fiyatlar tüylerinizden kurtulacağınız düşünüldüğünde de çok da fazla görünmemektedir. Uzun yıllar kullanım rahatlığı sunan ve pürüzsüz bir cildin anahtarını sunan epilatörler ile siz de geleneksel yöntemleri bir kenara bırakacaksınız. Ağrısız ve tahrişsiz epilatör uygulamaları ile istenmeyen tüylere kesin çözüm. İstediğiniz bölgeye uygulayacağınız ışık atışları ile kökleri kökünden yok edebilirsiniz. Tüylenmeyi arttıran veya sertleştiren geleneksel yöntemleri geride bırakmalısınız. Gelişen teknoloji ile evinizin rahatlığında epilasyon keyfi sunan epilatörler, hemen her evde kullanılabilmesi ile de geniş bir popülariteye sahiptir.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.