Şofbenler

Şehir suyu tazyiki ile çalışan şofbenler, bütçe dostu elektrik tüketimleri ve otomatik bir şekilde, su açılmadan yeterli bir miktarda su gelmeden çalışmayarak, hem kullanımı daha rahat hale getirir, hem de sudan ve elektrikten tasarruf sağlar. Su basıncı düşünce otomatik olarak kapanan şofbenler, yalnızca gerekli miktarda su kullanır ve sizin istediğiniz kadar, rahat bir şekilde duş almanıza olanak sağlar.

Filtrele

Fakir Şofbenler

En büyük ihtiyaçlarımızdan birisi olan temizlenme, çoğu zaman zahmetli hale gelebilir. Özellikle kış aylarında su ısıtma sorunu, yaz aylarında ısınan suyu dengeleme sorunu ve benzeri problemler, banyo yapmayı güç hale getirebilir. Üstelik problemler bununla da bitmez, duşun ortasında, su birden çok sıcak veya çok soğuk olur ve hem bu suyun bedenimize temasının yaşattığı kısa süreli şok, hem de suyu tekrar dengeli olacak şekilde ayarlama zahmeti işin içine girer. Eski tip şofbenler, kombiler ve güneş enerjisi kullanan düzenekler, bu tip sorunlara açıktır. Üstelik, bu tarz eski tip şofben ve kombiler, elektrik kaçağı ve kısa devre gibi birçok probleme de açık olabilir, sağlığınızı risk altına atabilir. Bu yüzden, üstün teknolojiyi kullanan Fakir şofbenler, duş konusunda aradığınız çözüm.

Fakir Şofbenler ve Özellikleri

Elektrik kullanılarak suyun ısıtılması eskiye dayanan bir teknoloji. Eski tip rezistanslar ve su düzenekleri, suyu belli ölçüde ısıtabiliyor ve soğuk suyla dengelenen sıcaklık, duş almamızı mümkün hale getiriyor. En temel ihtiyaçlarımızdan birini karşılarken çektiğimiz bu zahmet ve yaşadığımız bunca sorun, teknolojinin geldiği bu aşamada, artık problem olmaktan çıkıyor. Her modeli üstün Alman teknolojisi ile üretilen ve dayanıklı yapılarıyla uzun süreli bir kullanım vaat eden şofbenler, duş keyfinize ara vermenizin önüne geçiyor ve size sadece bunun keyfini çıkarmak kalıyor. Elektrik ve suyu aynı anda kullanan şofbenler, kullanım hataları veya kullanıcı herhangi bir hata yapmasa da, bir şekilde kısa devre yaparak büyük tehlikelere davetiye çıkarabilir. Elektrik kaçağı olan bir şofben veya kombi, suyla temas sağlandığı anda kısa devre yapabilir ve bu elektrik kaçağı, son derece tehlikeli durumlar yaratabilir. Ama bu durum, şofbenler için söz konusu değildir. Su basıncı gelmeden çalışmaması ile bu durumun önüne geçen şofben, ikinci olarak da plastik gövde ve su tesisatı sayesinde, kesinlikle elektrik kaçağına sebebiyet vermez. Size güvenle ve rahatça duş almak kalır.

Fakir Şofbenler ve Çeşitleri

Her biri üstün Alman teknolojisi güvencesi ile sizlerle buluşan şofbenler, banyonuzun boyuna, duş yerinin alanına ve kullanım durumunuza uygun modeller ve boyutlarda sizi bekliyor. Sizin ve ailenizin güvenle, rahatça duş almasını sağlayacak şofbenlerin, Lagoon, Devita, Calenta, Swan, Waterfall ve Ciero modelleri, kaliteden ödün vermeden duş keyfinizi katlamanızı sağlıyor.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.