Basküller

Kilo verme veya koruma sürecinde kiloyu gözlemleme oldukça önemlidir. Hem motivasyon hem de bilgi sağlaya bu cihazlar gelişen teknoloji ile çok farklı ürünlerle karşımıza çıkıyor. Eskiden eski tip basküller ile sadece belirli rakamları görüyorken şimdilerde vücut analizi yapan cihazlar ile her bilgiyi öğreniyoruz. Hassas olan bu cihazlar sayesinde kilo kaybını rahatlıkla görebilir ve ona göre diyetinizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Filtrele

Vücut Analizi Yapan Basküller

Vücut analizi hemen herkesin yaptırması gereken önemli bir konudur. Basküller, vücudunuzdaki yağ oranını bilmek doğru beslenmeyi belirleme açısından oldukça önemlidir. Yağ oranınızı öğrendikten sonra bu yağ kütlesini azaltmak adına yapacağınız uygulamalar daha çok önem kazanır. Vücut kas ve kemik oranlarınızı da rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz basküller ile vücut analizi yapmak çok kolay. Kas kütlenizi gözlemleyerek verilen kiloların kastan gidip gitmediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu sayede yaptığınız beslenme programlarının yanlış olup olmadığını fark edebilir ve buna göre düzenlemeler yapabilirsiniz. Çoklu hafıza içeren bu cihazlar ile vücut analizlerinizi kaydedebilir ve LED ekran sayesinde her bilgiyi rahatlıkla okuyabilirsiniz. Günlük almanız gereken kalori miktarını da yağ oranınıza ve kilonuza göre belirleyen bu basküller ile kendi kendinizin diyetisyeni olabilirsiniz. Almanız gereken kalori miktarı belirlendikten sonra bu kalori miktarına uygun şekilde beslenerek kilo kaybı veya kilo koruma aşamalarında mantıklı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Günlük alınması gereken kalori miktarı yaşa veya vücut oranlarına göre değişmektedir. Bu değişime uygun olarak size almanız gereken kaloriyi gösteren ve en büyük yardımcınız olan basküller artık hemen her evde kolaylıkla bulunabilir hale gelmiştir. Eskiden çok daha az bulunan bu cihazlar şimdi spor yapan, diyet yapan kişiler için de vazgeçilmez bir destekçidir.

Sevilen Baskül Fiyatları

Basküller farklı fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Vücut analizi yapması ve kalori hesaplaması ile öne çıkan basküller hemen her bütçeye hitap ediyor. İstediğiniz özellikleri belirleyerek uygun fiyatlarda rahatlıkla baskül sahibi olabilirsiniz. Sevilen bu cihazlar ile evinizin rahatlığında hem spor değişimlerinizi gözlemleyebilir hem de diyet sürecinizi takip edebilirsiniz. Basküller 125-280 TL arasında değişebilir. Bu rakamlar basküllerin özelliklerine göre belirlenir. Daha özellikli bir baskül edinerek her türlü hesaplamayı öğrenebilir ve vücudunuzun gerçek oranlarını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede kalori planlamalarını ve beslenme süreçlerini çok daha doğru bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği basküller ile zayıflamak çok kolay. Hassas cihazların artması ile vücut analizi de en çok bilinen konulardan birisi olmuştur. Vücudunuzdaki bütün oranları gösteren ve size beslenmenizde kılavuzluk yapan vücut analiz cihazları ile en doğru diyet uygulamalarını yapabilir ve kilonuzu nerden verdiğinizi rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Eskiden sadece hastanelerde olan bu cihazlar şimdilerde evlerde bulunabilir hale gelmiştir. Basküller bu geniş kullanım ile hemen her yerde karşımıza çıkabilir.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.