Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Fakir Saç Kesme Makinesi Modelleri

Kişisel bakım hem erkekler için hem de kadınlar için önemli olan bir başlık olarak karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle aynaya baktığımızda kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan en önemli unsur olan saç görünümü, girdiğimiz ortamlarda var olan insanlara karşı bıraktığımız ilk izlenim düşüncelerinin üzerinde de oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu noktada saç kesimi, saç bakımı gibi pek çok alt başlıklara dikkat edilmesi, kendimize yaptığımız en önemli yatırımlardan biridir.

“Saç” deyip geçmek, kendimize yaptığımız en büyük kötülüktür. Gündelik hayatın koşuşturması içerisinde çok farkında olmasak da saç görünümü her şeyi ile bir bütün olarak ele alındığında, bir insanın özgüvenine en çok etki eden konu başlıklarının başında gelmektedir. Özgüven sahibi olmak, insanın kendi içinde geliştirmesi gereken bir özelliktir. Bu özelliğe kavuşabilmenin ilk yolu ise aynaya baktığımızda karşılaştığımız manzaradan memnun olmaktan geçmektedir. Bu noktada yardım alınacak olan kişilerin ya da ürünlerin, profesyonel bir donanıma sahip olması oldukça dikkat edilmesi gereken bir detaydır.

Özellikle pandemi dönemi ile birlikte hayatımızda kısıtlamaya gitmek zorunda olduğumuz saç kesimi eylemi, birçok kişinin kendi saç kesimini gerçekleştirmesine sebep olmuştur. Bu noktada seçilecek olan saç kesme ürününün, herhangi bir kesim hatasına sebep olmaması ve saçlara geri dönüşü olmayan zararlar vermemesi adına oldukça araştırılarak seçilmesi gerekmektedir.

Fakir markası uzun yıllardır sektör içerisinde olmanın verdiği avantajı kullanarak, kendi saç kesimini yapmak isteyen vatandaşların herhangi bir araştırma içerisine girmesine gerek kalmadan, saç kesim makineleri ile profesyonelliğini ortaya koymaktadır. Fakir saç kesme makinesi modelleri ile saçlarda kuaför etkisi yaratmak mümkündür. Çok kısa sürede, maksimum performansı sergileyebilecek teknolojiye sahip olan saç kesme makinesi ürünlerinin fiyatları da her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir.

Ürün modellerinin kullanım pratikli sayesinde arzu ettiğiniz görünüme kavuşacak, Fakir saç kesim makinesi fiyatları ile de bütçenizi koruyacaksınız. Fakir farkı ile ulaşabileceğiniz saç kesme makinesi modelleri şu şekildedir:

 • Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi
 • Pro Bravie Saç Kesme Makinesi
 • Pro Chromite Saç Kesme Makinesi
 • Pro Alpha Şarjlı Saç Kesme Makinesi
 • Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti - Beyaz
 • Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti - Antrasit
 • Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti - Siyah
 • Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi - Beyaz
 • Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi - Antrasit
 • Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi - Siyah

Fakir saç kesme makinesi özellikleri

Fakir saç kesme makinesi özellikleri, kullanılmak üzere tercih edilecek olan saç makinesi modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak Fakir markasının ileri teknolojisi aracılığı ile üretilmiş olan saç makinelerinin teknik özelleri, genel itibari ile ortak maddelerde toplanabilmektedir.

Fakir saç kesme makinesi modelleri farklı kesme ayarlarına sahiplerdir. Bu özellikleri sayesinde herhangi bir saç kesme hatasının yapılmasına izin vermeyen ürünler, her kesme işleminden sonra mutlu olmanızı sağlarlar.

Mıknatıslı şarj aparatları sayesinde 90 dakika gibi kısa bir süre içerisinde şarj olabilen Fakir saç kesme makineleri, herhangi bir kesintiye uğramadan uzun süre boyunca tam performans ile çalışabilmektedirler. Ayrıca uzun kablolara sahip olan bu ürünler, şarj esnasında da saç kesme işleminin gerçekleştirilmesine imkân sağlarlar.

Fakir saç kesme makinesi fiyatları

Fakir saç kesme makinesi fiyatları, tercih edilecek olan saç makinesi modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak müşteri memnuniyetinin sağlanmasında ki önemli bir adımın ürün fiyatları ile atılacağını bilen Fakir, her bir ürününün fiyatını müşteri bütçelerini göz önünde bulundurarak belirlemiştir. Bu sayede Fakir saç kesme modelleri ile bütçenizi sarsmadan, arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilmeniz mümkündür.

Saç kesme makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenler

Saç makinesi seçimi, doğal aksesuarlarımızdan biri olan saçlarımızın sağlığı ve görünümü açısından oldukça önemlidir. Saç makinesi seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Şarj süresi
 • Kesim kademesi
 • Kablo uzunluğu
 • Güç
 • Güvenlik önlemleri
 • Kuru ve ıslak kullanım

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.