Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Fakir Halı Yıkama Makinesi Modelleri

Fakir Halı Yıkama Makinesi

Özellikle kış günlerinde evimizin en önemli aksesuarlarından birisi, kuşkusuz halılardır. Hem soğuk havadan bizi koruyan, hem de şık tasarımlarıyla evimize renk katan halılar, mobilyaları tamamlamaları sayesinde de evimizin havasını değiştirir. Evdeki bütün eşyalar gibi, halılar da zamanla kirlenirler. Üstelik halılar, sahip oldukları dokuma tarzı nedeniyle kirlenmeye daha yatkınlardır ve bu kiri temizlemek daha zordur. Çünkü halının gözeneklerine kadar işleyen kiri çoğu zaman süpürgeler çıkaramaz. Bu nedenle, halılarımızı düzenli olarak halı yıkamacılara göndermek zorunda kalırız. Peki ya bunu evimizin konforunda yapabileceğinizi söylesek? İşte Fakir halı yıkama makinesi size bu hizmeti sunuyor.

Fakir Halı Yıkama Makinesi; İşlevsel, Etkili ve Kullanışlı

Halılar, yapıları gereği, çok sayıda gözeneğe ve dokumanın derinliklerinde gizli bölgelere sahiptirler. Üzerlerine bastığımızda hoşumuza giden yumuşak hava da bundan kaynaklıdır. Ama eşya fonksiyonu olarak hoş olan bu özellik, temizleme işini oldukça zor bir hale getirir. Çünkü elektrikli süpürge ne kadar güçlü olursa olsun, bu kadar derine girerek temizlik yapamaz. Bu yüzden, belli aralıklarla halılarımızı halı yıkamacılara göndeririz ve onlar ellerindeki pahalı aletlerle halılarımızı yıkayıp bize teslim eder. Bu oldukça pahalı ve zahmet gerektiren bir iştir. Halı yıkama makinesi, halı yıkama fabrikalarının size oldukça pahalı ve devasa boyutlardaki makinelerin sunduğu hizmeti, evinizin konforunda sunuyor.

Fakir Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

Yaptığı büyük işe ters orantılı olarak, tekerlekleri sayesinde elektrikli süpürge kadar kolay hareket ettirebileceğiniz halı yıkama makinesi, boyutuna göre düşük elektrik harcamasıyla, enerji tasarrufu sağlıyor ve bütçenize ekstra katkı sunuyor. 2200 watt’a eşit, oldukça güçlü çekim gücü sayesinde halıların içine gizlenmiş her şeyi içine çekebilen halı yıkama makinesi, çift devirli by-pass motoruyla, bu işi hızlı ve tek seferde hallediyor. Temizlik aletlerinde karşımıza çıkan en büyük problemlerden olan yüksek ses çıkarma sorununu da, ses düşürücü egzozuyla ortadan kaldıran halı yıkama makinesi, güçlü temizliği düşük seste yapıyor. Dünyadaki tek kirli su tahliye sistemini kullanan halı yıkama makinesi, 22 litrelik geniş kirli su tankıyla, temizliği daha az efor sarf ederek yapmanıza olanak sağlıyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bu makine, sadece halılarınızı yıkamakla da kalmıyor. Sert yüzey ve koltuk temizleme özellikleriyle, tek başına temizlik yükünü çekerek, sizi rahat temizliğin konforuyla buluşturuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.