Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Filtre

Fakir Klima Modelleri

Yeni Nesil Klima Modelleri

Klimaların son zamanlarda en çok merak edilen özelliklerden bir tanesi sesin düşük olmasıdır. Bu ses düşüklüğü konforlu bir uyku ve konfor sağlar. Hasta ya da bebek olan evlerde bu tip klimalar mecburi hal alır. En sevilen özellikleri ile beraber dikkatleri üzerine çeken klimalar ses desibellerinin bu kadar düşürülmesi ile beraber her evde rahatlıkla kullanılabilir hale geliyor.

Farklı Mobil Klima Modelleri

Mobil klimalar her yere rahatlıkla taşınabilmesi sayesinde farklı bir özelliğe sahip. Ses düzeyi 64 desibelin altında olduğu için hemen her evde konforlu bir şekilde kullanılabilir. Soğutma ve ısıtma performansının maksimum düzeyde olması en önemli tercih sebeplerinden bir tanesidir. Sevilen bu modelde yüksek performansın etkisi çok kolay bir şekilde görülebilir. Eski tip klimaların yaratmış olduğu kurutucu etki yeni nesil klimalarda ortadan kaldırılmıştır. Bu sayede soğutma veya ısıtma performansından daha çok faydalanılır. 4 adet tekerleği ile her eyse rahatlıkla götürülebilen mobil klima modelleri ergonomik tasarımı ile de herkese hitap ediyor. Uzaktan kumanda ile her tür ayarlama rahatlıkla yapılabilir ve soğutma-ısıtma keyfi konforlu bir şekilde yaşanabilir. 3 adet havalandırma seçeneği ile en uygun ayarlamaları rahatlıkla yapabilirsiniz. Sevilen modellerden bir tanesi olan mobil klimalar tasarruflu özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni nesil güç ve kapasite ile en tasarruflu ürünler arasında yerini alıyor. Havalandırma fonksiyonu olan mobil klimalar sayesinde içerinin kötü havasından kurtulabilir ve ferah havanın tadını çıkarabilirsiniz. En sevilen özelliklerden bir tanesi olan havalandırma özelliği sayesinde, kuruyan havanın da tazelenmesini sağlayabilirsiniz. Hem ısıtma-soğutma özelliği hem de havalandırma özelliği olan klimalar evinizin havasını değiştirmeye geliyor.

Beğenilen klima fiyatları

Bu özellikli ve yeni nesil klimalar geleneksel klimalardan fiyatlandırma açısından farklılık gösteriyor. 4275- 4600 TL arasında değişen rakamlarla satışa sunulan klimalar, gösterdikleri performansa göre çok uygun fiyatlar olarak görülüyor. Hem havalandırma hem de ısıtma-soğutma özelliği ile birkaç cihazın etkisini beraber gösterdiği için oldukça popüler olmaya devam ediyor. Yeni nesil klimalar maksimum performansları ve dikkat çekici özellikleri ile her evin havasını değiştirecek gibi duruyor. Bu ürünlerden kendinize uygun olanından edinerek yaz kış istediğiniz ılık havayı sağlamak çok kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.