Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Fakir Vantilatör Modelleri

Sıcak Havaların Kurtarıcısı Vantilatörler

Vantilatörler çalışma prensiplerine ve kullanılacak yere göre farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Bu modeller arasında tercih yaparken kesinlikle kullanılacak yeri de hesaba katmalısınız. Aksi takdirde vantilatör soğutma konusunda etkisiz kalabilir. Bu nedenle tercihler yapılırken birden çok faktör bir arada değerlendirilip en uygun ürüne bu şekilde karar verilmelidir.

En Çok Kullanılan Vantilatör Çeşitleri

Vantilatörler teknolojinin gelişmesi ile beraber çok farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Kule tipi vantilatörler son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi. Her alanda harikalar yaratabilen bu ürün ile sıcak esintiler yerini serin ılık esintilere bırakıyor. En sevilen vantilatörlerden bir tanesi olan kule tipi vantilatörler 3 farklı hız seçeneği ile isteğe bağlı bir şekilde ayarlanabiliyor. 3 tane farklı rüzgâr modu ile kendinizi rüzgârlı bir ortamda dinlenir halde bulabilirsiniz. Normal, doğal esinti ve uyku modu arasından ihtiyacınız olan rüzgârı seçerek sıcak havaların etkisinden uzaklaşıp doğal esintilere kendinizi bırakabilirsiniz. Vantilatörler arasında en etkili olanlardan birisi şüphesiz kule tipi olanlardır. Çok fonksiyonlu uzaktan kumanda dinlenir haldeyken bile vantilatör üzerinde değişiklik yapma imkânı sağlar. Şık ve ergonomik tasarım her ortama rahatlıkla uyum sağlaması için de oldukça önemlidir. Ofis ortamlarında ve geniş salonlarda çok kolay bir şekilde serinlik sağlayan bu vantilatörler ile yaz ayları çok daha rahat geçecek. Led gösterge paneli ile her işlemi kolaylıkla görebilir ve uygulamalarınızı buna göre yapabilirsiniz. Balon tipi vantilatörler yine son zamanların en dikkat çekici ürünlerinden bir tanesidir. Ortama göre hız ve esintiyi ayarlayan bu vantilatörler uyku ve ekonomi özellikleri sayesinde de tasarruflu ürünler arasında yerini alır. Düşük ses ile uyku anında bile rahatlık sağlayan ve gerçek rüzgâr esintisi veren bu vantilatör ile sıcak gecelerde uyumak çok kolay olacak. Dokunmatik ekran ve çok fonksiyonlu uzaktan kumandası ile kolay kontrol imkânı da sağlayan balon tipi vantilatörler giderek artan bir kullanım ağına sahip.

Modern vantilatör fiyatları

Geleneksel vantilatörlerden farklı olarak yeni nesil vantilatörler biraz daha farklı fiyatlarda karşımıza çıkabilir. Geleneksel vantilatörler 445 TL gibi fiyatlarda bulunabilir. Yeni nesil vantilatörler ise 700-1300 TL aralığında değişebilmektedir. Kullanacağınız yere uygun vantilatörleri seçerek hem uygun fiyatlı ürün satın alabilir hem de doğru serinliği sağlayabilirsiniz. En sevilen modeller arasından karşılaştırmalar yaparak hangi ürünün size uygun olduğunu belirleyebilir, yaz aylarının bunaltıcı etkilerinden kurtulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.