Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürge Rosie

Yakında

Gelince Haber Ver

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürge Rosie yüksek emiş gücü ve şık tasarımı ile temizlikten daha fazla verim almanızı amaçlar. 750 W emiş gücü sayesinde etkili temizlik sunar. Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 2 litrelik toz haznesine sahiptir. Toz sızdırmayan haznesi sayesinde kir ile temasınızı azaltır. Bu sayede temizlik işlemleriniz konforlu ve ergonomik olarak tamamlanı. Yeni enerji tasarrufu ile donatılan elektrikli süpürge sadece 70 dB’lik ses gücü sayesinde yüksek sesten sizi koruyarak çevreye de rahatsızlık vermez.

Temizlik ve Konfor Bir Arada

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürge Rosie, zemindeki toz parçacıklarını filtreleyerek temizler ve haznesine hapseder. Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürgenin sahip olduğu HEPA 13 filtresiyle  sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunar.

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürge’nin turbo aparatı sayesinde temizlikten daha fazla verim alabilirsiniz. Sert zeminlerde yüksek performans gösteren süpürge ile temizliğin keyfini yakalayabilirsiniz.

Güç 750 W
Gerilim / Frekans 220-240V~50-60 Hz
Toz Kapasitesi 2 Litre
Ses Seviyesi 70 dB
Kenar Köşe Aparatı Var
Zemin Aparatı Var
Hassas Mobilya Aparatı Var
Hassas Döşeme Aparatı --
Yer Aparatı Var
Turbo Aparat Var
Park Pozisyonu Var
Teleskopik Vakum Borusu Var
Koldan Kumandalı Kontrol -
Taşıma Kolu Var
H.E.P.A Filtre Var
Cyclone Filtre Var
Kaset Filtre Filtre Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.