Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

7.199,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Hem Ortamınızı Hem Havayı Temizleyin

hepa.png (93 KB)
HEPA 13 Filtre

Polen, bakteri ve evcil hayvan tüyü gibi astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partikülleri yakalanır ve size sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

ionizer.png (84 KB)
Ionizer Teknolojisi

Gazlarda bulunan zararlı ve zehirli partikülleri zemine indiren Ionizer Teknoloji sayesinde havanızı da temizler.

8-1.png (86 KB)
8+1 Filtreleme Sistemi

Aktif Karbon Filtre, HEPA 13 Filtre, Polen Filtre, Keçe Filtre, Cyclone Filtre, Sünger Filtre, Elektrostatik Filtre, Hava Çıkış Filtresi ve Ionizer ile beklentilerin üzerinde performans sunar.

esf.png (60 KB)
ESF Teknolojisi

Elektrostatik Filtre Teknolojisi sayesinde çimento fabriklarında, kömür ve benzeri maddelerin yakıldığı alanlarda bile üstün performans gösterir.

torba.png (59 KB)
4,5 Litre Toz Haznesi

Geniş toz haznesi kapasitesiyle tek seferde geniş alanlarda bile etkili sonuç göstererek zamanınızı efektif kullandırır.

watt.png (79 KB)
800 W Güç

Motor gücünün yüksekliği sayesinde erişilmesi zor alanlarda bile temizlik hissini yaşatır, yüksek emiş gücü sayesinde tamamen hijyenik ortamı sağlar.

mop.png (88 KB)
Mop'lu Yer Aparatı

Fonksiyonel kullanım başlığı sayesinde zeminleri de silmenizi sağlayan Mop aparatıyla birlikte gönderilir.

sessiz.png (101 KB)
Sessiz Çalışma Özelliği (65 dBA)

Yüksek motor gücü ve emiş gücüne sahip olmasına rağmen tüm performansını sessizce sunarak gürültü kirliliği yaratmaz.

 

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue, dünyadaki ilk ve tek havayı temizleyen süpürge olma özelliğini taşır. Yenilikçi bakış açısı ve standartlardan uzak bu özelliği ile emisyon sınıfında bindelik orana giren ilk elektrikli süpürgedir. 8+1 kademeli filtreleme özelliği ile maksimum performans sunan Fakir Filtre Pro, 800 W gücü sayesinde yüksek emiş gücü ile de eşsiz temizlik ve hijyen sağlar. Moplu yer aparatı sayesinde hem süpürmenize hem de silmenize yardımcı olarak efektif kullanım sağlar. Teknik özelliklerinin yanı sıra LED aydınlatmalı haznesi ve hazne dolum göstergesi ile şık bir görünüme sahiptir. 4,5 litre kapasiteli ve boşaltımı kolay tasarımıyla öne çıkan toz haznesi sayesinde konforu ve hijyeni bir arada deneyimleme şansı sunar.

Gazlarda bulunan alerjen, bakteri, zehirli partikül ve zararlı maddeleri ayrıştıran Elektro-Statik Filtre Teknolojisi (ESF) ve iyonizer sayesinde özel hava temizleyicilerinde, çimento fabrikalarında, kömür ve benzeri maddelerin yakıldığı elektrik santrallerinde kullanılabilir. İyonizer özelliği sayesinde, gazlarda bulunan zehirli ve zararlı maddeler zemine iner ve ESF sistemiyle Fakir Filter Pro toz torbasız elektrikli süpürge, içinde bulunduğunuz her ortamın her daim hijyenik olmasını sağlar.

Fakir Filter Pro toz torbasız elektrikli süpürgenin en önemli diğer filtresi olan Yüksek Verimli Partikül Filtresi 13 (HEPA 13) ile polen, bakteri ve evcil hayvan tüyü gibi astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partiküllerini yakalanır ve size sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Aktif karbon filtresiyle kötü kokuları hapseder ve ortamınızın havasını yeniler. 

Fakir Filter Pro toz torbasız elektrikli süpürge tüm bunları hayatınıza sessizce dokunarak gerçekleştirir. Hava çıkış filtresinin motor sesini azaltmasından dolayı sadece 65 dB’lik ses gücü seviyesi sayesinde siz temizliğin keyfini ve konforunu sürerken dünyadaki ilk ve tek süpürgeniz Fakir Filter Pro, size kendinizi özel hissettirir.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.