Freelander BL 6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Indigo Blue Orange
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Freelander BL 6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Indigo Blue Orange

3.089,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Indigo Blue Orange, ergonomik tasarımı ve güçlü motoru ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunar. 890 W motor gücü ve 2 litrelik toz haznesi ile ev ve iş yerlerinde kullanıma uygundur. Güçlü çekim gücü, performans yeni nesil teknolojileri ve işlevsel aparatları sayesinde; pratik, kolay ve ergonomik kullanımıyla keyifli bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. 5 metre kablo uzunluğu ve 8 metre kullanım çapıyla geniş alanlarda bile oldukça sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Toz partiküllerinin ayrışmasını sağlayarak tozu hiçbir zaman sızdırmayan Cyclone filtreye sahip olması nedeniyle toz partiküllerinin motora kaçmasını engeller ve bu şekilde seneler boyunca kullanmanızı sağlar. Sadece zemini değil havayı da temizleyen Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Indigo Blue Orange, Kaset filtre sayesinde ev ve iş yerlerinizde sağlıklı ve hijyenik ortamı kullanıcılarının deneyimine sunar. HEPA 13 filtresi sayesinde çok küçük toz partiküllerini ve kirleri içine hapseder ve dışarı çıkmasını engeller, bu sayede hava temizliğini de beraberinde getiren ürün süpürme işlemine yeni bir boyut kazandırır. Teleskopik vakum borusu ile zorlu bölgeleri ya da yüksek yerleri bile kolayca temizleyebilmenizi sağlayar. Süpürge gövdesinde yer alan düşük, orta ve yüksek çekim gücü seçeneklerini ayarlama düğmesi sayesinde gücü ayarlayabilir ve sadece 71 dB’lik ses gücü seviyesi ile süpürme işleminizi sessizce tamamlayabilirsiniz.

Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Indigo Blue Orange, hassas ve kolay hareket eden tekerlekleri sayesinde zeminlerinize zarar vermez. Çok fonksiyonlu aparatları sayesinde ulaşılması zor bölgelerde bile kusursuz bir temizlik deneyimi yaşabilirsiniz. Kenar ve köşe aparatlarıyla minder araları, merdiven ve duvar köşesi gibi alanları kolayca temizleyebilirsiniz. Yer aparatıyla sert zeminlerinizi, halılarınızı ve hatta merdivenlerinizi süpürmenizde pratik bir deneyim sunan ürün, özel olarak geliştirilen döşeme aparatı sayesinde perde ve mobilyalarınızın temizlenmesine dahi imkan sunar. Kolay park pozisyonu, alt gövdesinde yer alan bölümde sabitlenen süpürge  ve kablo sarıcı gibi özelliklere sahip olması nedeniyle temizlik sonrası işlemlerinizi pratik ve ergonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.