Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Freelander RC 7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Siyah

Yakında

Gelince Haber Ver
7.829,00 TL
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti

Fakir Freelander RC7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, güçlü emiş gücü ve performans yeni nesil teknolojileri ile gelişmiş bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. Üstün performanslı 890 W motor gücü ile ev ve iş yerlerinizin temizliğine yeni bir boyut kazandırır. 8 metre kullanım çapı ve 5 metre kablo uzunluğu ile ulaşılması zor köşeleri bile pratik bir şekilde süpürmenize olanak sağlayan Fakir Freelander RC7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ile geniş alanlarda bile başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Fakir Freelander RC7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, kolaylıkla çıkarılabilen 2 litrelik toz haznesi sayesinde süpürme eyleminizi pratikleştirirken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Çok küçük toz partiküllerini ve kirleri içine hapseden HEPA filtresi ile tozların dışarı çıkmasını engelleyerek hem zemini hem de havayı temizlemenize olanak sağlayan Fakir Freelander RC7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ile yeni nesil süpürge deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Süpürge gövdesinde yer alan düşük, orta ve yüksek çekim gücü seçeneklerini ayarlama düğmesi sayesinde ve 71 dB’lik sessiz çalışma prensibiyle zorlu alanları temizlemek için seviye ayarlaması yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Elektronik ayarlanabilir vakum gücü ile geliştirilmiş performans sunan Fakir Freelander RC7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, hem zamandan hem mekandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Kolay park pozisyonu, alt gövdesinde yer alan bölümde sabitlenen süpürge  ve kablo sarıcı gibi özelliklere sahip olması nedeniyle temizlik sonrası işlemlerinizi pratik ve ergonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cyclone filtre sayesinde toz partiküllerin ayrışmasını sağlayan model, tozun hep haznede kalmasını sağlayarak toz partiküllerinin motora kaçmasını engeller ve böylece uzun ömürlü kullanım sağlar. Kaset filtre ile hava temizliği sağlayan Freelander RC7081 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, yaşadığınız ortamın havasını da temizlemenize imkan verir ve sağlıklı bir ortam sunar. Zeminlerinize zarar vermeyen ve kolay hareket eden yumuşak ve hassas tekerlekleri sayesinde temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır. Teleskopik vakum borusu ile zorlu bölgeleri ya da yüksek yerleri bile kolayca temizleyebilmenizi sağlayan ürün, kenar - köşe aparatlarıyla çok yönlü ve yüksek performanslı bir hijyen sunar. Yer aparatıyla sert zeminlerinizi, halılarınızı ve hatta merdivenlerinizi süpürmenizde pratik bir deneyim sunan ürün, özel olarak geliştirilen döşeme aparatı sayesinde perde ve mobilyalarınızın temizlenmesine dahi imkan sunar.

Güç 890 W
Gerilim / Frekans 220-240V~50-60 Hz
Toz Kapasitesi 2 Litre
Ses Seviyesi 71 dB
Kenar Köşe Aparatı Var
Zemin Aparatı Var
Hassas Mobilya Aparatı Var
Hassas Döşeme Aparatı -
Yer Aparatı Var
Turbo Aparat Var
Park Pozisyonu Var
Teleskopik Vakum Borusu Var
Koldan Kumandalı Kontrol Var
Taşıma Kolu Var
H.E.P.A Filtre Var
Cyclone Filtre Var
Kaset Filtre Filtre Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.