Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Bordeaux
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Bordeaux

7.199,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Hem Ortamınızı Hem Havayı Temizleyin

hepa.png (93 KB)
HEPA 13 Filtre

Polen, bakteri ve evcil hayvan tüyü gibi astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partikülleri yakalanır ve size sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

ionizer.png (84 KB)
Ionizer Teknolojisi

Gazlarda bulunan zararlı ve zehirli partikülleri zemine indiren Ionizer Teknoloji sayesinde havanızı da temizler.

8-1.png (86 KB)
8+1 Filtreleme Sistemi

Aktif Karbon Filtre, HEPA 13 Filtre, Polen Filtre, Keçe Filtre, Cyclone Filtre, Sünger Filtre, Elektrostatik Filtre, Hava Çıkış Filtresi ve Ionizer ile beklentilerin üzerinde performans sunar.

esf.png (60 KB)
ESF Teknolojisi

Elektrostatik Filtre Teknolojisi sayesinde çimento fabriklarında, kömür ve benzeri maddelerin yakıldığı alanlarda bile üstün performans gösterir.

torba.png (59 KB)
4,5 Litre Toz Haznesi

Geniş toz haznesi kapasitesiyle tek seferde geniş alanlarda bile etkili sonuç göstererek zamanınızı efektif kullandırır.

watt.png (79 KB)
800 W Güç

Motor gücünün yüksekliği sayesinde erişilmesi zor alanlarda bile temizlik hissini yaşatır, yüksek emiş gücü sayesinde tamamen hijyenik ortamı sağlar.

mop.png (88 KB)
Mop'lu Yer Aparatı

Fonksiyonel kullanım başlığı sayesinde zeminleri de silmenizi sağlayan Mop aparatıyla birlikte gönderilir.

sessiz.png (101 KB)
Sessiz Çalışma Özelliği (65 dBA)

Yüksek motor gücü ve emiş gücüne sahip olmasına rağmen tüm performansını sessizce sunarak gürültü kirliliği yaratmaz.

 

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Bordeaux ile havayı da temizlemeniz mümkün. Dünyanın ilk ve tek hava temizleyen elektrikli süpürgesi ayrıca emisyon sınıfında da bindelik orana giren ilk süpürge olmasıyla standartlardan uzak bir temizlik deneyimi yaşatır.

800 W yüksek emiş gücü ve 4,5 litre kapasiteli, boşaltımı kolay toz haznesi sayesinde eşsiz hijyeni ve konforu bir arada yaşamanızı sağlar. 8+1 kademeli filtreleme özelliği sayesinde bir elektrik süpürgesinden alabileceğiniz maksimum performansı Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Bordeax’tan alabilirsiniz. Moplu yer aparatıyla sadece süpürmenize değil silmenize de yardımcı olacak fonksiyonlu kullanım özelliğinin yanı sıra LED aydınlatmalı haznesi ve hazne dolum göstergesiyle şık bir görünüme de sahiptir.

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Bordeaux, Elektro-Statik Filtre Teknolojisi (ESF) ve iyonizer özellikleri sayesinde gazlarda bulunan alerjen, bakteri, zehirli partikül ve zararlı maddeleri ayrıştır, bu özelliği sayesinde çimento fabrikalarında, kömür ve benzeri maddelerin yakıldığı elektrik santrallerinde kullanıma uygundur. İyonizer özelliği sayesinde, gazlarda bulunan zehirli ve zararlı maddeler zemine iner ve ESF sistemiyle içinde bulunduğunuz her ortamın her daim hijyenik olmasını sağlar.

Yüksek Verimli Partikül Filtresi 13 (HEPA 13) ile polen, bakteri ve evcil hayvan tüyü gibi astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partikülleri bu ürün ile yakalanır ve kullanıcılarına temizliğin yanı sıra sağlıklı bir ortam da sunar. Hava çıkış filtresinin motor sesini azaltmasından dolayı sadece 65 dB’lik ses gücü seviyesi sayesinde temizliğin sessiz konforunu Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Bordeaux ile yaşayabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.