Sulu Süpürge

Elektrikli süpürgelerin temel aksamlarından birisi, içlerinde bulunan, kir ve tozu yakalayan toz torbaları veya toz toplama hazneleridir. Bu hazneler evde çekilen leke ve tozları içlerine hapseder ve temizliği tamamlamanızı sağlar. Ama çektikleri tozu ayrı, yer yer makineyi ayrıca temizlemeniz gerekir. Bu da hiç pratik bir yol değildir. İşte Fakir sulu süpürge sizi bu dertten kurtarıyor. Evinizi temizlerken çektiğiniz toz ve kirleri su haznesine hapseden bu süpürge, son derece kolay temizlenebilen su haznesi ve etkili temizlik gücüyle öne çıkıyor.

Filtrele

Fakir Sulu Süpürge

Geleneksel elektrikli süpürgelerin eskiden beri hayatımızı kolaylaştırıyor. Ev temizliğinin en önemli parçası olan elektrikli süpürgeler, emiş güçleri ve toz çekme özellikleriyle, önemli elemanlar. Fakat geleneksel elektrikli süpürgelerin temizlenmesi zor, hantal ve çok ses çıkaran yanları, gelişen teknolojiyle üretilen yeni versiyonları daha çekici kılıyor. Bu yeni nesil süpürgelerden birisi olan sulu süpürge, ev temizliğinize pratik ve yeni bir soluk getirecek.

Fakir Sulu Süpürgenin Ayrıcalıklı Özellikleri

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, geleneksel elektrikli süpürgelerin aksayan ve sorun çıkarabilen yapıları, yeni nesil ürünlerle ortadan kaldırılmış durumda. Çok sesli çalışan, kablolarıyla kullanımı zorlaştıran ve temizlik yaparken oldukça fazla toz çıkaran bu süpürgeler, yeterince etkili ve pratik çözümler sunmakta zorlanıyorlar. Sulu süpürge ise, 1500 watt’lık yüksek çekiş gücünü, kolay ve hijyenik bir temizlik sunan sulu çalışma özelliği ile birleştiriyor. Aromaterapi özelliği ile evinizin havasını değiştirecek olan sulu süpürge, kolay kullanımı ve hafif yapısıyla da temizliği keyifli hale getiriyor. Sulu süpürge ile yaşayacağınız temizlik deneyimi, evinizi sadece toz ve kirden değil, ölü hücrelerden, zararlılardan ve içeri çöken pis havadan koruyor. 4 aşamalı filtre özelliği ile etkinlik temizlik sağlayan bu süpürgeler, içine çektiği tozları su haznesine hapsettikten sonra, köpük filtresine de alıyor ve temizliği kalıcı ve kolay hale getiriyor. Özellikle sigara içilen evlerde, akciğer rahatsızlıkları çeken insanlar, çocuklar ve evcil hayvanlar için etkili bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Fakir Sulu Süpürge Çeşitleri

Mars ve Prestige Uno çeşitleriyle öne çıkan sulu süpürge modelleri, ihtiyacınız olan temizlik hizmetini size bütçenize uygun ve etkili çözümlerle sunuyor. Kolayca kapanabilen kablosuyla hareket alanınızı kısıtlamayan sulu süpürge, ergonomik ve rahat tutuşuyla da öne çıkıyor. 2400 watt çekiş gücüyle öne çıkan ve 21 litre gibi geniş ve büyük hacimli bir tanka sahip olan Mars sulu süpürge ve 1500 watt çekiş gücüne sahip, daha kompakt bir yapıyla size yardımcı olacak Prestige Uno çeşitleri, ihtiyacınız olan yardımı size fazlasıyla sağlayacak. Evcil hayvanların döktüğü tüyler, özellikle akciğer rahatsızlıkları çeken insanlar için zararlı bakteriler ve tozları etkili şekilde temizleyen sulu süpürge, aradığınız etkili ve pratik temizliği size sunuyor.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.