Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Ranger Electronic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Yakında

Gelince Haber Ver
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti

Fakir Ranger Electronic Toz Torbasiz Elektrikli Süpürge Kırmızı, şık tasarımıyla ve yüksek performansıyla kullanıcılarının en büyük yardımcısı olmaya aday. Yenilikçi bakış açısıyla tasarlanan elektrikli süpürge, yüksek performansıyla evinizdeki kir ve tozlardan, yemek kırıntılarından ve kırılan eşyalarınızdan arta kalan döküntülerden kurtulmanızı sağlar. Çok fonksiyonlu başlıklarıyla pratik kullanım sağlayan Fakir Ranger Electronic Toz Torbasiz Elektrikli Süpürge, ergonomik tasarımıyla temizlik sürecinizi kolaylaştırıyor.

Yüksek Performansla Hızlı Temizlik

Fakir Ranger Electronic Toz Torbasiz Elektrikli Süpürge, yüksek performanslı 890 W gücüyle istenmeyen tozlardan etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Toz torbasız olarak tasarlanan elektrikli süpürge, 1,5 litrelik toz kapasitesiyle ergonomik kullanım sağlar. Düşük ses seviyesi sayesinde temizlik esnasında gürültü yaratmaz ve sizi yormaz. Geniş alanlarda kolay manevra kabiliyetiyle kullanım kolaylığı sağlayan Fakir Ranger Electronic Toz Torbasiz Elektrikli Süpürge, 5 metrelik güç kablosunu otomatik kablo sarma fonksiyonu ile toplayabilir ve evinizde çok yer kaplamaz. Teleskopik vakum borusu ve farklı fonksiyonel aparatlarıyla hem yüksek hem de ulaşılması zor alanlarda bile yüksek performans gösterir.

Fakir Ranger Electronic Toz Torbasiz Elektrikli Süpürge, son teknolojiyle üretilen HEPA 13 filtresine sahiptir. HEPA 13 filtresiyle havadaki toz partiküllerini ve alerjen maddeleri de süpürerek havanızı da tazeler. Cyclone Teknolojisi ile tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayarak hapseder ve uzun süreli temizlik hissi yaşatır.

Güç 850 W
Gerilim / Frekans 220-240V~50-60 Hz
Toz Kapasitesi 1,5 Litre
Ses Seviyesi 77.9 dB
Kenar Köşe Aparatı Var
Zemin Aparatı -
Hassas Mobilya Aparatı Var
Hassas Döşeme Aparatı --
Yer Aparatı Var
Turbo Aparat -
Park Pozisyonu Var
Teleskopik Vakum Borusu Var
Koldan Kumandalı Kontrol -
Taşıma Kolu Var
H.E.P.A Filtre Var
Cyclone Filtre Var
Kaset Filtre Filtre Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.