Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Yakında

Gelince Haber Ver
8.019,00 TL
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti

Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, evlerinizin temizliğinde yeni bir dönemi başlatıyor. Sahip olduğu teknolojileri ile zeminlerinizi süpürmekten daha fazlasını sunan süpürge ile geniş alanlarda bile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek emiş gücü, sahip olduğu aparatları ile birleştiğinde evinizin her köşesini rahatlıkla süpürebileceğiniz ürün sayesinde çok yönlü bir temizlik deneyimi sizi bekliyor.

Gelişmiş Filtreleri ile Her Alanda Temizlik

Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 890 W motor gücüyle çalışarak yüksek performans sunar. Sadece evde değil ofiste veya diğer yaşam alanlarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, gelişmiş birçok filtreye sahiptir. Çok küçük toz partiküllerini ve kirleri içine hapseden HEPA filtresi ile tozların dışarı çıkmasını engelleyerek hem zemini hem de havayı temizlemenize olanak sağlar. Cyclone filtre sayesinde toz partiküllerin ayrışmasına neden olur ve tozun hep haznede kalmasını sağlayarak toz partiküllerinin motora kaçmasını engeller. Kaset filtre ile yaşadığınız ortamın havasını da temizlemenize imkan verir ve sağlıklı bir ortam sunar.

Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, kolaylıkla çıkarılabilen 2 litrelik toz haznesi sayesinde süpürme eyleminizi pratikleştirirken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Zeminlerinize zarar vermeyen ve kolay hareket eden yumuşak ve hassas tekerlekleri sayesinde temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır. Teleskopik vakum borusu ile zorlu bölgeleri ya da yüksek yerleri bile kolayca temizleyebilmenizi sağlayan ürün, kenar- köşe aparatlarıyla çok yönlü ve yüksek performanslı bir hijyen sunar. Yer aparatıyla sert zeminlerinizi, halılarınızı ve hatta merdivenlerinizi süpürmenizde pratik bir deneyim sunan ürün, özel olarak geliştirilen zemin aparatı sayesinde perde ve mobilyalarınızın temizlenmesine dahi imkan sunar. Bunların yanı sıra hassas mobilya aparatı ile turbo aparatıyla birlikte toplamda 5 aparat ile birlikte gönderilir. Koldan kumandalı kontrol özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolay, teknolojik ve ergonomiktir.

Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ile yeni nesil süpürge deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Süpürge gövdesinde yer alan düşük, orta ve yüksek çekim gücü seçeneklerini ayarlama düğmesi sayesinde ve 71 dB’lik sessiz çalışma prensibiyle zorlu alanları temizlemek için seviye ayarlaması yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Elektronik ayarlanabilir vakum gücü ile geliştirilmiş performans sunan Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge hem zamandan hem mekandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Kolay park pozisyonu, alt gövdesinde yer alan bölümde sabitlenen süpürge ve kablo sarıcı gibi özelliklere sahip olması nedeniyle temizlik sonrası işlemlerinizi pratik ve ergonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Güç 890 W
Gerilim / Frekans 220-240V~50-60 Hz
Toz Kapasitesi 2 Litre
Ses Seviyesi 71 dB
Kenar Köşe Aparatı Var
Zemin Aparatı Var
Hassas Mobilya Aparatı Var
Hassas Döşeme Aparatı -
Yer Aparatı Var
Turbo Aparat -
Park Pozisyonu Var
Teleskopik Vakum Borusu Var
Koldan Kumandalı Kontrol Var
Taşıma Kolu Var
H.E.P.A Filtre Var
Cyclone Filtre Var
Kaset Filtre Filtre Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.